İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Çamlıdere Çiçek Siparişi

Çiçek, zarafet ve nezaketin sembolü, maneviyatın hatırlatıcısı, sevgi ve ilginin dışavurumudur. Hasta yakınlarımıza çiçek eşliğinde şifa diler, yeni doğan bebeklerimizi çiçekle karşılar, sevdiklerimizin kazandığı başarıları çiçekle kutlarız. Başkent Ankara’nın batısında manevi değerlerin, doğal ve kültürel mirasın gönüllü varisi, İç Anadolu topraklarının yeşiller içindeki temsilcisi Çamlıdere ilçesi çiçekçileri göz alıcı renkleri ile üç boyutlu bir tablo kalitesinde oluşturdukları eserlerini en yakın çiçekçi ÇiçekSepeti’nde sizlerle buluşturur. Çamlıdere ÇiçekSepeti bayileri online sipariş ve aynı gün teslim garantisi ile Beyler, Kayabaşı, Körler mahallelerinden, Meşeler, Ömerağa, Yayalar’a kadar her noktaya sevgi ve muhabbetinizi taşırlar.

Ankara Çamlıdere Çiçekçileri

Çamlıdere Ankara’nın kuzeybatısında, şehir merkezine 99 km uzaklıktaki yemyeşil bir ilçedir. Hz. Ömer’in torunlarından Şeyh Ali Semerkandi’nin kabri burada bulunmaktadır. Şeyh Ali Semerkandi Müzesi ve Evi, Kutsal Emanetler Müzesi, Doğa ve Hayvan Müzesi, Kültür Evi ve Etnografya Müzesi ilçenin tarihine verdiği önemin adeta birer göstergesidir. Çamlıdere Barajı, Çamkoru Tabiat Parkı, Soğuksu Milli Parkı ve Aluçdağı Mesire Alanı ise her yıl ziyaret eden binlerce gezgini hayran bırakan doğal güzelliklerdir. İlçe, İç Anadolu-Karadeniz geçiş hattında bulunduğundan, her iki bölgenin de iklim ve bitki örtüsü zenginliğine sahiptir. Bu avantajı temiz havası, yemyeşil bitki örtüsü ve bu muhteşem iklimde yetişen rengarenk, mis kokulu taze çiçeklerinde görmek mümkündür. Bölgenin en nadide çiçeklerini en güzel aranjmanlarla sevdiklerinize ulaştıran Çamlıdere çiçekçileri, adeta duygularınıza tercüman olurlar. İster yakında, isterse çok uzaklarda olun ÇiçekSepeti internet sayfasından veya uygulamasından birkaç dakika içerisinde vereceğiniz Ankara Çamlıdere çiçek siparişi ile sevginizin ve muhabbetinizin göstergesi çiçekleriniz aynı gün sevdiklerinize ulaşır.

ÇiçekSepeti Çamlıdere’de!

Ankara Çamlıdere’ye çiçek gönder seçenekleri arasında yer alan ÇiçekSepeti ile Çamlıdere çiçekçi arayışınıza son verebilirsiniz. Zengin çeşitlilikteki alternatiflerden bütçenize ve zevkinize uygun olarak seçeceğiniz en güzel çiçekler, vereceğiniz online sipariş ve güvenli ödeme sistemi sayesinde aynı gün teslim edilir. Siz de hemen bir aranjman seçerek, Çiçek Sepeti’nin geniş dağıtım ağı sayesinde, saatler içinde sevdiklerinize ulaşmanın en güzel yolunun tadını çıkarabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.