Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Can Yelekleri

Can yeleği modelleri arasında hem yetişkinlere hem de çocuklara özel olarak tasarlanmış birçok ürün bulunur. Çocuk yeleği, köpük can yeleği, otomatik can yeleği ve şişme can yeleği olarak farklı model seçeneği olan ürünler şişirilebilir, sabit ve yüzmeye yardımcı yelekler olarak üç farklı şekilde üretilir. Tüm can yeleklerindeki toka ve kayışların üretiminde tuza dayanıklı malzemeler kullanılır. Kıyı, deniz, yüzdürme ve özel amaçlı alternatifleri bulunan can yeleği modelleri, temel olarak kullananları suyun üzerinde tutmaya yardımcı olur. Suyun yüzeyinde dengede kalabileceğiniz ürünler arasında boyna takılan, ceket gibi giyilen ve belde taşınan modellere ulaşabilirsiniz.

Her zaman kullanıma hazır olan ve herhangi bir uğraş gerektirmeyen yelek çeşitlerinin içerisinde mantar, köpük ya da hava balonları bulunur. Bu sabit can yelekleri, vücudu tamamen sarar ve yüzmenize de yardımcı olur. Uçak ve teknelerde genellikle ince patlamalı yelekler kullanılır. Üzerindeki karbondioksit tüpünün patlatılmasıyla şişen ürünler kısa bir süre içerisinde kullanıma hazır hale gelir. Bununla birlikte su ile temas ettiği anda aktif konuma gelen otomatik can yelekleri de şişme özelliğine sahip olan ürünler arasında yer alır. Farklı model ve renk seçenekleri arasından beğendiğinizi satın alarak kendinizin ve çocuklarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Hayat Kurtaran Can Yeleği Modelleri

Deniz kazalarında ya da dev dalgaların karşısında hayat kurtarıcı bir rol üstlenen can yelekleri, sağlam malzeme yapılarıyla oldukça dikkat çeker. Çeşitli formlarda tasarlanan yetişkin ürünleri, ekstra koruma sağlayan kemer detayı ve fosforu şeritleri ile güvenliğinizi iki katına çıkarır. Güvenliği artıran ışıklı yelek modelleri ise denizde daha kolay fark edilmenizi sağlar. Deniz yolculukları sırasında kaliteli malzemeden yapılan, güçlü kemerleri ve sağlam tokaları bulunan yelekleri tercih ederek can güvenliğinizi koruma altına alabilirsiniz.

Yüzdürme özelliği bulunan can yelekleri, farklı fiziksel özelliklere sahip olan kişilerin beden yapılarına uygun olarak tasarlanır. Tam koruma sağlayabilmek için satın aldığınız can yeleğinin büyük beden olmadığına dikkat etmelisiniz. Büyük gelen yelekler kafa ve yüzün kapanmasına neden olduğu için tehlike oluşturabilir. Ayrıca bedeni tam olarak sarmayan can yelekleri çıkma gibi sorunlara da yol açabilir. Can yeleklerini sadece tehlike anında değil, çeşitli deniz aktivitelerini gerçekleştirirken de kullanabilirsiniz. Özellikle ekstrem su sporlarında kullanılan kaliteli can yelekleri yapılan sporun hem daha keyif verici olmasını hem de güvenli olmasını sağlar.

Çocuklara Özel Tasarlanan Can Yeleği

Can yelekleri arasında yetişkinlerin yanı sıra çocuk ve bebeklere özel olarak tasarlanan ürünlere de yer verilir. Çocukların seveceği renk ve desenlerde üretilen yelek çeşitleri, bel ve sırt bölgesini tamamen kavrar. Bu ürünler çocuklara suda rahat ve güvenli bir şekilde hareket etmelerine olanak tanır. Kademe kademe ayarlanabilen emniyet kemerleri ise farklı fiziksel özelliğe sahip olan çocuklara uyum sağlar. Boyunluk detaylı ya da şişme yakalı can simitlerini de çocuğunuzun güvenliğini sağlamak ve yüzmesine yardımcı olabilmek için tercih edebilirsiniz. Dayanıklı yapıları ile uzun süre saklayabileceğiniz ucuz can yeleği çeşitlerine ÇiçekSepeti ile hemen sahip olabilirsiniz. Böylece denizde geçirdiğiniz süre boyunca kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz.