İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Çankaya Çiçek Siparişi

Ansızın gönderilen çiçekler, sevdiklerinizi mutlu etmenin ve onların kalplerine dokunup anlamlı bir jest yapmanın en etkili yollarından birisi oluyor. Yüzyıllardır sevginin ve güzelliğin sembolü olan çiçekler, duygularınızı güçlü şekilde yansıtıyor ve sevdiğiniz kişilerin kendilerini değerli hissetmelerini sağlıyor. Çankaya, Türkiye'nin ve Ankara'nın en önemli ilçeleri arasında yer alıyor. Ankara/Çankaya çiçek siparişi istekleriniz ÇiçekSepeti ile aynı gün teslim ediliyor. Kızılay, Sıhhiye, Kavaklıdere, Gaziosmanpaşa, Ayrancı ve Bahçelievler gibi ilçenin tüm semtlerine çiçek gönderebileceğiniz en yakın Çankaya çiçekçi adresi ÇiçekSepeti!

Ankara-Çankaya Çiçekçileri

Buram buram tarih kokan Çankaya ilçesi, Ankara'nın orta kesiminde bulunuyor. Ankara'nın başkent olması ve en önemli devlet kurumlarının bu ilçede toplanması nedeniyle Çankaya, Türkiye'nin yönetim merkezi olarak kabul ediliyor. TBMM, Anıtkabir, Çankaya Köşkü ve Pembe Köşk gibi birçok tarihi bina ve anıt Çankaya'da bulunuyor. Türkiye'nin en büyük ilçesi olan Çankaya'da önemli devlet kurumlarının yanı sıra pek çok üniversite, fakülte, eğitim kurumu ve büyükelçilik binası da faaliyet gösteriyor. Çankaya'nın semtlerinden biri olan Kızılay ise meşhur meydanı, alışveriş merkezleri, kafeteryaları, restoranları, parkları ve çeşitli iş yerleri ile Ankara'nın en faal semtleri arasında bulunuyor. Çankaya'da bulunan tiyatro ve sinema salonları, lüks restoranlar, çay bahçeleri ve kültür merkezleri turistler tarafından yoğun ilgi görüyor. Çeşitli eserlerin sergilendiği devlet müzelerine, tarihin bağrından kopup gelen anıtlara ve insana derin bir huzur veren parklara sahip olan ilçe, turistler için adeta bir çekim merkezi niteliği taşıyor. Çankaya'nın iç açıcı parklarında yer alan çiçek çeşitleri, güzellikleriyle ziyaretçileri büyülüyor. Çankaya ilçesi çiçekçileri ise birbirinden güzel aranjmanları ve kalpleri yumuşatan zarif çiçekleri ile ÇiçekSepeti'nde sizleri bekliyor. Çiçek Sepeti Çankaya ilçesindeki tüm çiçek siparişi taleplerinizi online olarak aynı gün teslim ediyor. Telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan sadece Çiçeksepeti yazarak siparişlerinizi hemen verebilirsiniz.

ÇiçekSepeti'nin Çankaya çiçekçilik bayisinden tasarım vazolar içerisinde çeşitli çiçekler ile hazırlanan aranjmanlar, kucak dolusu çiçek buketleri, uzun ömürlü saksı bitkileri ve özel davetler için çelenkler ile kutlama sepetleri gönderebilirsiniz.

ÇiçekSepeti Çankaya'da!

İnternet üzerinde, Ankara-Çankaya'ya çiçek gönder şeklinde yaptığınız aramalardan da ÇiçekSepeti'ne hemen ulaşabilir ve online sipariş verebilirsiniz. Gül, lilyum, orkide ve kır çiçekleri gibi güzel çiçek aranjmanlarını, geniş ÇiçekSepeti bayi ağı sayesinde sevdiklerinize hemen ulaştırabilirsiniz. ÇiçekSepeti Çankaya ilçesi içinde bulunan tüm semtlere siparişlerinizi gönül rahatlığıyla göndermenizi sağlıyor. Bir tıkla ÇiçekSepeti'nden siparişinizi verebilir ve sevdiklerinizin kalbine değerli bir dokunuşta bulunabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.