Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Canped Ürünleri

Hem kadın hem de erkeklerin rahatlıkla kullanabileceği Canped ürünleri, yüksek emicilik değerleriyle beklentilere yanıt verir. Ergonomik yapısıyla pratik bir şekilde giyilebilen ya da bağlanabilen hasta bezleri, yumuşak dokusuyla insan teniyle tam bir uyum sağlar. Hastalıkta yaşam kalitesini artırmak için gereken tüm özellikleri bünyesinde toplayan hasta bezleri ve mesane pedleri, sızıntı ve kokuyu hapseden yapısıyla istenmeyen durumların önüne geçer. Tam bir güvenlik ve üstün bir konfor sağlayan Canped, fiyatları ve özel setleriyle de tercih sebebi olur.

Sızdırmaz Yapısıyla Güvenli Kullanım

Sızdırmaz bir tabakaya sahip olan Canped ürünleri cildin kuru kalmasını ve tahrişten korunmasını sağlar. Klinik deneylerle vücut anatomisine uyumluluğu sınanmış olan ürünler sızmayı önleyen yan bariyerleriyle üstün bir koruyuculuk sunar. Geniş bir ürün gamı sunan Canped markası, ıslaklık göstergesi gibi modern detaylarla son derece yüksek bir kullanım kolaylığı vadeder. Bu göstergeler sayesinde ıslaklık durumuna hızlı bir şekilde müdahale etmek ve pişik gibi istenmeyen durumların önüne geçmek kolaylaşır. Pek çok farklı özellikle hayatı kolaylaştıran outlet Canped ürünleri ÇiçekSepeti güvencesiyle tek tıkla kapınıza kadar gelir.

Her Yaşa Uygun Canped Ürünleri

Yaş veya kilo gibi değişkenlere uyum sağlamak adına farklı ebatlarda imal edilen ürünlerin yer aldığı hasta bezi ve ped çeşitleri, kullanım yöntemleri açısından da farklılık gösterir. Külot formunda olan ve giyilebilen ürünlerin yanı sıra bağlanarak kullanılan ürünlerin de yer aldığı ürün çeşitliliği farklı beklentilere tam manasıyla yanıt sunar. Yumuşak ve esnek dokusuyla kullanıcıya rahatsızlık hissi vermeyen ürünler kokuyu hapseden teknolojisiyle de yaşam kalitesini artırıcı bir etkide bulunur. İndirimli Canped ürünleri hem hastaların hem de çevredeki insanların rahatı için gereken tüm özellikleri bünyesinde barındırır.

Outlet Canped Ürünleri ve Güvenli Alışveriş

Canped marka yeni hasta bezleri ve mesane pedleri çoklu paketler ve avantajlı setlerle kullanıcılara hem konfor hem de avantajlı alışveriş fırsatları sunuyor. Canped kampanya ve indirimleriyle ihtiyacınız olan ürüne bütçenizi sarsmadan sahip olabilirsiniz. Farklı ihtiyaçlara uyum sağlayabilecek geniş bir ürün gamı sunan uygun fiyatlı Canped ürünleri ve setlerine ÇiçekSepeti güvencesiyle sahip olmak için siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz.