İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Caprito ÇiçekSepeti'nde!

Kadın ve erkekler için ürettikleri günlük ve şık ayakkabılarla Caprito; her mevsime ve her ortama uyum sağlayan birbirinden şık ve konforlu ayakkabılar geliştiriyor. Caprito markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Bot, günlük ayakkabı, topuklu ayakkabı, spor ayakkabı, terlik ve daha birçok ürün çeşidiyle portföyünü genişleten Caprito; ergonomik taban yapısı ve trendlere uygun tasarımlarıyla herkes tarafından beğeniliyor. Siz de uygun fiyatlı Caprito ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Konforlu ve Şık Caprito Ürünleri

Günlük hayatta en çok kullanılan dış giyim ürünlerinden olan ayakkabılar, her sene farklı model ve tarzlarla karşınıza çıkıyor. Caprit; modayı yakından takip ediyor ve hem ayaklarınız için konforlu ayakkabılar üretiyor, hem de her ayakkabısıyla ihtiyacınız olan şıklığı yakalamanızı sağlıyor. Spor yaparken, günlük hayatta işlerinizle meşgulken ya da özel günlerde şık kıyafetlerinizi tamamlarken Caprito marka ayakkabılardan birini seçebilir ve adımlarınıza yön verebilirsiniz. İndirimli Caprito ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Caprito marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Caprito ayakkabılarından birini satın alabilirsiniz.

Topuklu, düz, hasır ya da deri… Hayal ettiğiniz ayakkabıya, Caprito uzmanlığı ve kalitesiyle sahip olabilirsiniz. Siz de avantajlı Caprito fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.