Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Çardak Güller

Çiçeklerle kalbinizi verdiğiniz özel insana aşkınızı ifade eder, çiçeklerle en mutlu anlarda yüzlerde oluşan gülümsemeyi daha da artırırsınız. Doğum günlerinde, kutlamalarda, yepyeni başlangıçlarda ya da sevdiklerinizi kırdığınız için onlardan özür dileyip kalplerini tekrar kazanmak istediğinizde yine çiçeklerle gönüllerini alır ve onları mutlu edersiniz. Çiçekler arasında tazelikleri, canlı renkleri ve mekanlara dolan şahane kokuları ile bir adım öne çıkan çardak güllerinin oluşturduğu aranjmanlar ÇiçekSepeti'nin uygun fiyat imkanı ile sizinle ve sevdiklerinizle buluşmak için özenle hazırlanır. Bukette, cam vazoda güller, fanusta, kütükte ya da premium kutuda gibi farklı sunumlardan oluşan çardak gül aranjmanları arasından seçiminizi yapabilir ve sevdiklerinizi bu güzel çiçeklerle kolayca buluşturabilirsiniz.

Kucak Dolusu Mutluluk Bir Buketin İçinde Saklı

Enerjisi ile gününüze hareket katan turuncu çardak güllerinden oluşan, pembe çardak güllerine lisyantus ve hüsnüyusufların eşlik ettiği ya da asaletiyle kalplere naif bir dokunuş yapan beyaz papatyalar ile turuncu çardak güllerinin aşkından doğan aranjmanlara ÇiçekSepeti üzerinden ulaşabilir, hayatınızdaki özel insanlara ya da kendinize bir buket mutluluk hediye edebilirsiniz. Kırmızı güller ve yeşil biçmelerin ayrı bir hava kattığı pembe çardak güllerinden oluşan, pembe güllerin ve lilyumların muhteşem birlikteliği ile hazırlanan veya pembe güllerin güzelliğini sarı papatya ve yeşil biçmelerin zirveye taşıdığı aranjmanlardan kolay ve hızlı bir şekilde sipariş vererek sevdiklerinize hayatınıza kattıkları tüm güzellikler için teşekkür edebilirsiniz.

Kütükte Çardak Güller ile Kalpleri Isıtın

Dekoratif duruşu ile evlerde, ofislerde ve tüm yaşam alanlarında yerini aldığı anda bütün gözleri üzerine çeken kütük saksıdaki çardak gül aranjmanı hayatınıza renk katan özel insanlara yakışır bir güzellikte hazırlanır. Klasik anlamda alışılageldik vazoların aksine sıra dışı görünümü, mekanlara kattığı zarafet ve sıcaklık ile övgüleri sonuna kadar hak eden bu şık aranjman ile sevdiklerinizi hem şaşırtabilir hem de uzun yıllar boyunca unutamayacakları muhteşem bir mutluluğu onlara hediye edebilirsiniz. Pembe ve turuncu çardak güllerine eşlik eden karanfil ailesinin en özeli hüsnüyusuf çiçeklerinden oluşan kütük saksıdaki aranjmanlar, asil duruşları ile aranjmana farklı bir hava katan cipso çiçekleriyle hareketlendirilir. Kendiniz ya da sevdikleriniz için doğallığı ve güzel duruşuyla büyüleyen kütükte çardak gül aranjmanlarını Çiçeksepeti'nin uygun fiyat imkanı ile sipariş verebilirsiniz.

Vazoda ve Kutuda Çardak Gülleri 

Cam ya da gold çizgili vazoda hazırlanan çardak gül aranjmanları sevdiklerinizin kalplerindeki mutluluğun kapısını sonuna kadar aralamanız için oldukça ideal. Akvaryum vazoda hazırlanan çardak gül aranjmanlarını farklı tasarımlardan hoşlanan sevdikleriniz için seçebilirsiniz. Konik cam vazoda hazırlanan çardak gül aranjmanları ise farklı duruşları ile oldukça beğeni toplar. Beyaz çakıl taşlarıyla doldurulan vazonun üzerinde tüm zarafetiyle yer alan pembe ve turuncu renklerdeki çardak güllerinin güzelliği yeşil biçmeler ile tamamlanır. Vazoda sunulan çardak güllerinin yanı sıra premium kutuda hazırlanan aranjmanlar da asil duruşu ile kalplere özel bir imza atmanızı sağlar. Dilerseniz servis tabaklı 3 adet mini taş vazodan oluşan rengarenk çardak gül aranjmanı ile sevdiklerinize şık bir sürpriz yapabilirsiniz.

ÇiçekSepeti Demek Mutluluk Demektir

Doğum günü ya da yıl dönümü gibi özel günlerde ya da sıradan bir günün herhangi bir anında, içinizden sevdiklerinizi mutlu etmek geldiğinde ÇiçekSepeti üzerinden çardak güllere eşlik eden muhteşem güzellik ve tazelikteki çiçeklerin oluşturduğu aranjmanları kolay ve hızlı bir şekilde sipariş vererek aynı gün teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Özenle ve aşkla hazırlanan aranjmanlara dilerseniz sevdikleriniz için kalbinizden geçen sözcükleri not olarak ekleyebilir ve onların mutluluklarına mutluluk katabilirsiniz. 

İlişkili Kategoriler: