Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün

Carino E Bella ÇiçekSepeti'nde!

Cilt bakım kategorisinde ürünler sunan Carino E Bella markası, çeşitli aromalarda krem ve yüz tonik kitleri üretiyor. Dört mevsim faydalanabileceğiniz bu cilt bakım kremleri, cildi nemlendirerek temizliyor. Özel gramaj ölçüleriyle tasarlanan Carino E Bella ürünlerini, seyahat boyutlarında da tercih edebilirsiniz. Ürünlerin içerisinde yer alan aromalar, kullanım alanlarına göre değişiklik gösteriyor. Gece bakım kremi özelliği gösteren ürünler, aromasıyla dikkat çekiyor. Özellikle uyumadan önce uygulanan bu gece bakım kremi, cilde parlaklık kazandırıyor. Siz de Carino E Bella kampanya fırsatlarından yararlanarak cilt bakım kitlerine hızlı ve kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Yaşlanma Karşıtı Carino E Bella Ürünleri

Yüz ve göz çevresinde oluşabilecek kırışıkları ve lekeleri ortada kaldıran uygun fiyatlı Carino E Bella ürünleri ÇiçekSepeti üzerinde sizleri bekliyor. Belirli temizleme ve nemlendirme aşamalarına göre yararlanabileceğiniz bu ürünler cilt üzerinde kapsamlı bir bakım oluşturuyor. Yüz için özel olarak üretilen krem ve temizleme kitleri, sırasıyla uyguladığınızda uzun süreli etki sağlıyor. İndirimli Carino E Bella ürünleri içerisinde yer alan temizleme köpüğü ile ilk önce cildin temizleyebilir, sonrasında cildin üzerine tonik ve nemlendirme kremlerini uygulayabilirsiniz. Söz konusu kremleri ise cilt tipine göre kullanabilirsiniz. Yağlı ve karma ciltler için ayrılan krem ve temizleme kitleri, yoğun miktarda C vitamini içeriyor. Dolayısıyla bu kremleri kullanmadan önce cilt tipinize uygun olan kitleri tercih edebilirsiniz. Kuru ciltler için nemlendirme özelliğine sahip olan yeni Carino E Bella ürünleri ise salyangoz ve aloe vera özüyle dikkat çekiyor. Aynı zamanda farklı aromalarda yaşlanma karşıtı kremler yer alıyor. Bu kremlerin içerisinde bulunan portakal, lavanta, gül, nane ve limon aromalarına göre kremleri temin edebilirsiniz. Kırışıklık karşıtı özelliğine sahip göz kremlerini, göz çevresinde ve alın bölgesinde uygulayabilirsiniz. Az miktarda kullanmanız yeterli oluyor.

Çeşitli aromalara sahip olan göz kremlerinden birini seçerek keyifle kullanabilirsiniz. Carino E Bella fiyatları ise ürünlerin boyut ve aroma özelliklerine göre değişiyor. Siz de Carino E Bella markasının sunmuş olduğu cilt bakım kitlerine hızlı ve kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.