Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Carraro ÇiçekSepeti’nde!

Carraro, 1924 yılında Padova'da Ronchi di Villa Franca'da Cavaliere Giovanni Carraro tarafından kuruldu. Yoğun el emeğiyle üretilmiş, her biri zanaat ürünü olan bisikletleriyle kısa sürede İtalya'da bilinen bir marka haline geldi. İlk başlarda küçük bir atölyede başlayan üretim, zamanla entegre üretim yapan, büyük kapasiteli bir fabrikaya evrildi.

Yoğun temponuzun ve yaşamın hızını yakalayan Carraro ürünleri ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor!

Yaşamın Hızını Yakalayan Carraro Ürünleri

1960'larda artan refah düzeyiyle birlikte tüketiciler motorlu taşıtlara yönelince, bisiklet markaları kendilerini yenilik yapmak zorunda hissettiler. İnsanlar bisikleti artık bir zorunluluk olarak değil, bir eğlence, iyi vakit geçirme aracı olarak tercih etmeye başlamıştı. Bu yıllarda başlayan katlanır bisiklet çağına Carraro, “Susy” modeliyle dahil oldu. Susy büyük bir popülarite kazandı. Birçok ilke imza atan Carraro, Türkiye’de faaliyet göstermeye başlamasından bu yana sektördeki öncülüğünü devam ettiriyor. Türkiye’nin bisiklet kültüründe köklü değişimlere imza atan marka, sadece kalitesi, tasarımları ve vizyonuyla değil; sponsorluklarıyla da öne çıkıyor.

Farklı materyallerle üretilen Carraro ürünleri ile şehir içi, dağ ve çocuk bisikletleriyle siz de daha sağlıklı bir hayata merhaba derken çevreye duyarlı bir adım da atmış olursunuz. 3 tekerlekli bisikletten elektrikli bisikletlere kadar geniş bir ürün paleti bulunan markanın şehir içi, dağ ve yarış bisikletleri arasından kendi ihtiyaçlarınıza uygun modeli seçmek, online alışverişe özel indirimlerden yararlanmak ve alışverişinizi tamamlamak için ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.