Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Casio Saatler
Dünyanın en köklü saat markalarından biri olan Casio, 60 yılı aşkın süredir Japon mühendisliğiyle ürettiği saatlerinde sağlamlığı ve teknolojiyi ön planda tutmasıyla biliniyor. Öyle ki bir dönem çocukluğumuzda hepimizin birer tane edindiği efsane Casio F-91 modelinin ne kadar sağlam ve sorun çıkarmayan bir model olduğunu o zamandan beri biliyoruz. Özellikle pil tüketimi konusunda oldukça başarılı performans sergileyen dijital saat modelleri Casio'nun en başarılı olduğu alan desek yanılmayız.

Casio G-Shock Modelleri
1983'te en zorlu şartlardan etkilenmeyecek bir model tasarlamak için yola çıkan Casio saat, G-shock adını verdiği özel bir seri üretti. Sonrasında bu seri tüm dünyada saat severlerden tarafından çok sevildi ve hızla yayılarak tüm dünyada Casio markasını bir kaç adım ileriye taşıyan en başarılı saat serilerinden biri oldu. Outdoor sporlarıyla ilgilenenler, profesyonel sporcular, dalgıçlar ve dağcıların sıkça kullandığı Casio G-shock modelleri kendi içinde de Gravity, Gulfmaster, MR-G, G-steel, G-lide, Mudmaster, G'Mix, G'Squad gibi alt serilere ayrılıyor. 

Casio Edifice
Analog-dijital birleşimi hibrid saat serilerinin başarılılarından biri de kuşkusuz Casio Edifice serisi. Klasik ve spor çizgileri birleştirerek günlük kullanıma uygun tasarımlar üreten Casio, Edifice'ın bazı üst segment modellerinde motor sporları temasını kullanıyor. Markanın konumlandırdığı hız, teknolojik ve güç öğeleri Edifice'ı birebir yansıtıyor. Diğer saat çeşitlerinden farklı olarak Edifice serisinde, çift saatleri temasını daha fazla kullanıyor ve bir çok Casio Edifice modelini hem erkek hem kadınlara özel 2 farklı ebatta üretiyor.

Son çıkan Casio saat modelleri dahil, G-Shock ve Edifice gibi beğenilen tüm casio saat modelleri şimdi kampanyalı fiyatlarla ÇiçekSepeti'nde! Hediyelik eşya ve saat modellerindeki indirimli kaçırmayın.