Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Casio

Her yaştan kadın, erkek ve unisex saat modelleri tasarlayan; yenilikçi, ilham veren ve dikkat çekici ürünler hazırlayan Casio, yüzlerce ürünü bir araya getirdiği özel koleksiyonu ile ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor!

ÇiçekSepeti’nin Casio sayfası içerisinden farklı zevklere ve kullanım alanlarına hitap eden indirimli Casio ürünlerini satın alabilirsiniz. Dayanıklı ve özgün yüzlerce ürün seçeneği içerisinden minimal veya büyük kalıplı tasarımları inceleyebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz ürünleri dakikalar içerisinde sipariş verebilir, online alışverişin keyfine vararak ürünlerinizin evinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Bir Kol Saatinden Çok Daha Fazlası

Uygun fiyatlı Casio analog ve dijital saat çeşitlerini, stilinizi yansıtan şık modelleriyle ve günlük kullanımda vazgeçilmeziniz olacak spor modelleriyle ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Bunlara ek olarak profesyonel hesap makineleri ile de alanında zirveyi göğüsleyen Casio, işlevselliği şıklıkla buluşturan, klasikleşmiş ve kaliteli tasarımları ile nesilden nesile aktarılan ürünler hazırlıyor. Zamanın kıymetini bilmesini istediğiniz kişilere ya da onlarla geçen zamanın önemini vurgulamak istediğiniz sevdiklerinize hediye edebileceğiniz Casio ürünleri, her daim saklanarak çok uzun yıllar eskimeden kullanılabilecek sürprizler olarak da tercih edilebilir.

Kıyafetlerimizi, aksesuarlarımızı ve tarzımızı tamamlayan ürünler olan saatler ile iş ve öğrencilik hayatında kolaylık sağlayan profesyonel hesap makinelerini bu sayfa içerisinden satın alabilirsiniz. Casio kampanya ürünlerinin modellerini ve özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz.

Casio fiyatları, ürün model ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. ÇiçekSepeti’nden yeni sezon ve Outlet Casio ürünlerini satın alabilirsiniz.