Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Casper

Ülkemizin teknoloji alanındaki dünyada en önemli temsilcilerinden biri olan Casper, teknolojiyi şık ve kullanışlı tasarımlar ile bir araya getirerek hazırladığı yenilikçi ürünleri ile ÇiçekSepeti’nde!

Sizin veya aile bireylerinizin ihtiyaç duyulduğu birçok teknolojik ürünü Casper’da bulabilir, sağladığı kolaylıklar ile zamandan tasarruf ettirirken dayanıklı yapısı ile de tercih sebebi olan, uygun fiyatlı Casper marka ürünleri ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.

İşlevsel ve Şık Tasarımlı Casper Ürünleri

Batarya, işlemci ve donanım olarak yüksek performanslı ürünler üreten Casper markası, tüm bu ürünlerini zarif tasarımlar ile tamamlıyor. Kullanımı keyifli, görünümü şık ve hızı ile memnun eden cihazlar, hem günlük yaşamınızda hem de iş hayatınızda etkili bir kullanım sağlıyor.

Kullanıcı taleplerine cevap veren cihazları ve geniş ürün fiyatlandırma alternatifleri bulunan Casper fiyatları, seçmiş olduğunuz ürünün modeline ve özelliklerine göre değişebiliyor. Geniş kitlelere hitap eden Casper markasının yeni sezon ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabileceğiniz gibi Outlet Casper ürünlerini de aynı adresten satın alabilirsiniz. Casper kampanya ürünlerinin de yer aldığı bu sayfa içerisinden hem ev hem de iş yerleri için sıkça tercih edilen Casper Nirvana One bilgisayar modellerini bulabilir, çocuklardan yetişkinlere birçok kişinin iş, eğitim ve eğlence ihtiyaçlarını gideren Casper Via S30 tablet çeşitlerini ÇiçekSepeti aracılığı ile güvenle satın alabilirsiniz.

ÇiçekSepeti’nden dilediğiniz her an indirimli Casper marka ürünleri inceleyebilir, online sipariş imkanı ile oturduğunuz yerden kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.