Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Vücut Sıkılaştırıcı Selülit ve Çatlak Ürünleri

Düzensiz ve sağlıksız beslenme, dolaşım bozuklukları, yetersiz su içimi, hareketsizlik ya da genetik olarak pek çok insanda selülit problemi yaşanabilir. Bunun yanı sıra aşırı kilo alıp verme, hamilelik ya da büyüme esnasında vücudun farklı yerlerinde çatlaklar oluşabilir. Özellikle yaz ayları geldiğinde vücuttaki bu görünümler rahatsız verebilir. Pek çok insanın en büyük sorunları arasında yer alan selülit ve çatlakların giderilmesi ya da oluşmaması için farklı kremler, losyonlar, masaj aletleri gibi ürünler vardır.

Her ne kadar vücuda dışarıdan uygulanabilen birtakım yöntemler olsa da selülit ve çatlak gibi problemlerden kurtulmanın en etkili yöntemleri bol su içmek, sık sık hareket etmek, spor yapmak, sağlıklı beslenmek ve bununla birlikte selülit, çatlak kremleri kullanmaktır. Eğer siz de vücudunuzda bulunan portakal kabuğu görünümdeki selülitler ya da çatlaklardan rahatsız oluyorsanız ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde yer alan selülit kremi ve çatlak kremi çeşitlerini inceleyebilir, online olarak bu ürünleri satın alabilirsiniz!

Selülit ve Çatlak için Kullanılabilecek Ürün Çeşitleri

Çatlak ve selülit oluşumunu önlemek, oluşan selülit ve çatlaklardan kurtulmak için çok çeşitli seçenekler vardır. Avon, Babe, Boi-Oil, Eda Taşpınar, Krauterhof, Luis Bien, Nivea, Palmer’s gibi çok çeşitli markaların selülit giderici, çatlak giderici, topuk çatlak kremi, selülit masaj aleti gibi ürünleri arasından cildinize ve ihtiyacınıza uygun olanı online olarak inceleyebilir ve hemen satın alabilirsiniz! Siz de bu sayede hayal ettiğiniz pürüzsüz vücuda kavuşabilirsiniz!

Selülit gidericiler ve çatlak kremlerinin özellikleri:

 • Selülit giderici kremler cilt katmanlarına etki eden kremlerdir. Bu kremler, uygulandığı bölgenin daha sağlıklı olması için gereken içeriklerin sağlanmasına yardımcı olur.
 • Selülit kremleri enerji üretmeye yardımcı bileşiklerden oluşur.
 • Kimi selülit kremleri aynı zamanda sıkılaştırıcı özelliğe sahiptir. Bu sayede ciltteki portakal kabuğu görünümü yok olurken cilt de sıkılaşır.
 • Çatlak giderici krem çeşitleri vücudun daha sıkı, cildin daha esnek olmasını sağlar. Bu sayede cildiniz daha genç ve iyi görünür.

Selülit ve çatlaklar için kullanılan ürünler genel olarak şöyledir:

 • At Kılı Fırçası: Bu ürün selülit masaj aleti çeşitlerinden biri olarak ön plana çıkar. Vücuttaki kan dolaşımını hızlandırmaya yarar. Bu sayede kan dolaşımı düzenlenir ve selülit oluşan bölgedeki sorunlar giderilir. Selülit kremleri uygulanmadan önce vücudun at kılı fırçası ya da eldiven ile taranması önerilir.
 • Selülit Gidericiler (Kremler): Selülit oluşumunu önlemek ya da oluşan selülitlerin giderilmesini sağlamak için selülit gidericilere başvurulur. Her cilt tipine uygun selülit giderici vardır. Selülit kremleri düzenli olarak uygulandığında etkili sonuç verir.
 • Selülit Masaj Aleti: Vücut sıkılaştırma ve selülit giderme için kullanılan selülit giderici elektronik masaj aletleri de vardır. Bu aletler sayesinde vücudun çeşitli yerlerine masaj yapılabilir. Vücuda titreşim ve ısı yayan bu aletler sayesinde selülitler büyük oranda giderilebilir.<7li>
 • Çatlak Kremi: Çatlak kremleri vücudun çeşitli bölgelerinde kullanılabilen kremlerdir. Topuk çatlak kremi, karın çatlakları kremi, kol ve bacaklar için çatlak kremleri gibi farklı seçenekler bulunur. Cilde düzenli olarak çatlak kremleri uygulandığında cilt esneklik kazanır ve yenilenir. Böylece çatlak görünümlerinden kurtulmak mümkün olur. Ayrıca çatlak oluşumunu önleyen çatlak kremleri de vardır.

Selülit giderici ve çatlak giderici kremlerini seçerken ve uygularken:

 • Selülit kreminin uygulamasını düzenli olarak yapmanız gerekir. Ancak bu sayede gözle görülür bir sonuç elde edebilirsiniz.
 • Genellikle bu tarz kremlerin aşağıdan yukarıya doğru, yani kalbe doğru yapılması önerilir.
 • Çatlak giderici kremler de yine düzenli bir kullanım ister. Özellikle hamilelikte oluşan çatlakları önlemek için bu tarz kremleri kullanmak istiyorsanız mutlaka doktorunuza danışmanız gerekir.

Çatlak ve selülit için kullanılan kremler, düzenli olarak uygulandığında cildin yenilenmesini ve onarılmasını sağlar. Siz de ÇiçekSepeti’nde yer alan farklı markaların çatlak giderici ve selülit giderici kremlerini inceleyebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Selülit ve Çatlak Ürünleri ile Sıkı ve Pürüzsüz Vücutlar!

ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde her cilt tipine ve her ihtiyaca yönelik selülit ve çatlak kremleri bulabilirsiniz. Avon, Babe, Boi-Oil, Eda Taşpınar, Krauterhof, Luis Bien, Nivea, Palmer’s gibi çok çeşitli markaların uygun fiyatlı çatlak kremleri sayesinde siz de hayal ettiğiniz o pürüzsüz görünüme kavuşabilirsiniz. Düzenli kullanımda cildinizi göz alıcı bir hale getiren çatlak ve selülit kremleri arasından ihtiyacınıza uygun olana hemen ulaşabilirsiniz!