Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Çay Bardakları ve Tabakları

Çay bardakları ve tabakları farklı tasarımları ile çay keyiflerinizi daha zevkli ve renkli bir hale getirir. Sade duruşları ile sofralarınıza ve çay saatlerinize şıklık katan bardak ve tabak modelleri renkli yapıları ile de canlılığı evlerinize getirebilir. Boyutları değişkenlik gösteren çay bardağı modelleri set halinde satılabildiği gibi tekli şekilde de sizin beğeninize sunulur. Çay tabakları da farklı tasarımlara sahip şekilde karşınıza çıkabildiği gibi tekli ve çoklu setler halinde de satılabilir Dilediğiniz boyut, desen ve tasarıma sahip çay bardağı ve çay tabağı modellerini sizin için bir araya getiren ÇiçekSepeti ile siz de keyifli çay içmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Özgün Tasarımları ile Beğeni Kazanan Çay Bardakları ve Tabakları

Çay içmek hem kahvaltı esnasında hem de aileyle ve sevdiklerinizle geçirdiğiniz keyifli anlarda vazgeçilmez bir unsurdur. Bu anlarda yaptığınız sunumlarla uyumlu çay bardağı ve tabaklarına sahip olmanız görüntüyü daha güzel bir hale getirebilir. Çay bardakları 125 ml ve 175 ml gibi farklı hacimlere sahip olabilir. Çay bardağının tasarımına göre değişkenlik gösteren ölçüler size daha büyük ya da daha küçük bardaklar kullanabilme rahatlığını yaşatır. İnce belli olarak adlandırılan klasik çay bardağı modelleri sade şekilde sizin karşınıza çıkarken kendinden desenli ya da baskılı halleri ile de beğeninizi kazanabilir. Sade ve tek renkli ürünler kullanmayı sevenler için düz ve kendinden desenli çay bardakları bulunurken, daha renkli ve canlı ürünleri tercih edenler için de çeşitli desenlere sahip birçok bardak modeli bulunur. Çay tabağı modelleri de bardaklar gibi çeşitliliğe sahiptir. Ahşap, porselen ve seramik gibi yapılara sahip olan çay tabakları, sade duruşa sahip bardaklarınızın altında kullanılarak sunuma renk katacak ürünlerdir. Çiçek, şerit, kuş gibi farklı baskılar ile renklendirilen çay tabakları tekli şekilde satılabildiği gibi bardakları ile birlikte de satılabilir. Bu ürünlere ÇiçekSepeti üzerinden kolayca ulaşabilir ve istediğiniz çay sunumlarını yapmaya başlayabilirsiniz.

Farklı İhtiyaçlara Hitap Eden Çay Bardağı Tabağı ve Çay Bardağı Setleri

Çay bardakları ve tabakları tekli şekilde satılabildiği gibi set halinde de satılabilir. Setin içerisinde yer alan bardak ve tabak sayıları değişkenlik gösterebilir. Tekli çay bardağı setlerinin içerisinde çay kaşığı, çay tabağı ve şekerleme gibi ürünler koymak için küçük bir kase gibi farklı ürünler yer alır. Özel sunumluk bu setler ile kendinize ya da sevdiklerinize şık çay sunumları yapabilirsiniz. İkili çay bardağı setleri çiftler için özel ürünler arasında yer alabilir. Bunların dışında çay bardağı setleri altılı ve on ikili olarak değişkenlik gösterir. Çay bardağı tabakları da tekli olarak satılabildiği gibi set halinde de satılabilir. Altılı ya da on ikili setler halinde bulunan çay tabakları ile farklı sunumlar yapabilir, her sunumda çeşitli ürünler kullanabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Çay bardağının da bulunduğu setleri almak yerine farklı kullanımlar için bu çay bardağı tabağı setlerini tercih edebilirsiniz. Farklı içeriklere sahip çay bardağı tabağı ve bardak setleri, ihtiyacınız olan ürünleri alma konusunda size kolaylık sağlar. İnce belli klasik çay bardaklarının yanında kulplu çay bardakları da bulunur. Bu ürünler sadece bardak olarak ya da çay tabağı da dahil olarak satılabilir. Kullanmayı sevdiğiniz modellerin ve setlerin çoğunu bünyesinde barındıran ÇiçekSepeti, bu konudaki araştırmalarınızda çeşitlilik ve uygun fiyatlı yapısı ile size kolaylık sağlar. Siz de buradan dilediğiniz içeriğe sahip çay bardağı tabağı ve çay bardağı setlerini kolay bir şekilde inceleyerek satın alabilirsiniz.

Kişiye Özel Tasarımlarıyla Çay Bardakları ÇiçekSepeti’nde

Tekli ve çoklu çay bardağı ve çay tabağı modelleri standart tasarımları ile sizin karşınıza çıkarken kişiye özel olarak tasarlanan modelleri ile de beğeninize sunulur. Çay bardağı ve tabağından oluşabilen bu ürünlerin farklı modelleri bulunur. Boyut olarak da değişkenlik gösteren çay bardaklarından dilediğinizin üstüne isminizin baş harfini, adınızın tamamını, şirket logosu veya adını bastırarak her alanda kullanabilirsiniz. Sevdiklerinize özel hediyeler vermeyi düşündüğünüzde güzel bir seçenek olarak öne çıkan bu kişiye özel bardak tasarımlarını şirketinizde kullandığınız ürünlerin size özel olmasını ve sizi yansıtmasını da sağlayabilir. Tekli ve set olarak satın alabileceğiniz bu ürünlere ÇiçekSepeti ile uygun fiyatlı bir şekilde ulaşabilir, sevdiğiniz çay bardağı modellerine dilediğiniz baskıyı anında yaptırarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için siz de ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesine göz atabilirsiniz.