İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Çekmeköy Çiçek Siparişi

Çekmeköy ilçesindeki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, Çekmeköy Çiçek Siparişi sayfamızdan istediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere taze çiçeklerden hazırlanan şık bir çiçek aranjmanını online olarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye çapında dağıtım ağına sahip Çiçek Sepeti ile İstanbul-Çekmeköy ilçesine göndereceğiniz çiçek siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir.

- Beğendiğiniz Çiçeği Seçin

- Güzel bir kart notu oluşturun (isterseniz sesli mesajınızı oluşturun)

- Çiçeğinizi aynı gün Çekmeköy'deki sevdiklerinize teslim edelim.

Çekmeköy ilçesi ve İstanbul için çiçek siparişi vermek Çiçek Sepeti ile çok kolay.

Sevdiklerinize muhteşem bir sürpriz yapmak istiyorsanız, mis kokulu ve rengarenk bir buket çiçek, onları şaşırtmanız için size yardımcı olacaktır. Hem de hediye notuna ve güzel sözcüklere gerek duymadan… Nasıl mı? Tabii ki çiçeklerin kendilerine has güzel anlamlarıyla…

Peki onları çiçeklerin diliyle şaşırtmayı en pratik ve kolay şekilde nasıl yapabilirim diyorsanız, sizi en yakın çiçekçi nerede diye düşünmekten kurtaran Çiçek Sepeti, rengarenk ve mis kokulu çiçek alternatifleriyle en büyük yardımcınız olabilir.

Türkiye’nin her yerinde en yakın çiçekçilerle buluşmanızı sağlayan Çiçek Sepeti, Çekmeköy’de çiçek siparişi vermek istediğinizde, sizi en yakın çiçekçilerle buluşturur ve sevdiklerinizle çiçeklerin diliyle konuşmanıza olanak sağlayacak en güzel aranjmana en kolay ve hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar.

İstanbul - Çekmeköy Çiçekçileri

Merkez Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi ya da Nişantepe Mahallesi farketmez… Eğer Çekmeköy’de ikamet ediyorsanız, Çekmeköy çiçekçilerinin hepsi Çiçek Sepeti’nde sizi bekliyor.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Çekmeköy’e çiçek göndermek istediğinizde, akıllı telefonunuza Çiçek Sepeti uygulamasını indirerek ya da ciceksepeti.com üzerinden sevdiklerinize en uygun aranjmanı online olarak sipariş verebilirsiniz. Üstelik üyelik şartı olmadan…

Çekmeköy Çiçek Sepeti

Osmanlı döneminde orman ve çiftlikler beldesi olan bölge, 1970’lerden sonra başlayan sanayileşme ve köyden kente göçden dolayı sessiz ve sakin yapısını bozmuştur. 2009’de ilçe olan Çekmeköy, hala yeşillik alanlarlar açısından İstanbul’un en tatmin edici yerlerinden biridir.

Yeşillik alanlarıyla oldukça tatmin edici bir ilçe olan Çekmeköy'de gezip görülecek yerlerden bazıları şunlardır: Taşdelen Mesire Alanı, Doğa Parkı, Yeşilbahçe, Saklıbahçe, Güvercinlik Mesire Alanı, Seçkin Atv Piknik Alanı.

Özellikle çocuklarla ilgili sanatsal etkinlikler açısından oldukça gelişmiş bir ilçe olan Çekmeköy ilçesinde, gezip görülecek yerlerin dışında size en yakın çiçekçiyi bulmak istediğinizde ise, çiçeksepeti Çekmeköy ilçesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Çiçek Sepeti ile Çekmeköy’de çiçek siparişi vermek işte bu kadar kolay! Siz de rengarenk ve mis kokulu çiçekler sayesinde sevdiklerinizle konuşmadan anlaşmak istiyorsanız, hemen ÇiçekSepeti’ne gelebilir, sevdiklerinize muhteşem bir sürpriz yapmanıza yardımcı olacak aranjmanı dakikalar içinde gönderebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.