Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Cenaze İçin Çelenk & Ferforje

Hayatın döngüsü içerisinde birçok değişiklik yaşarız. Hayatımıza yeni katılanlar olduğu gibi, hayatımıza veda edenler de olur. Böyle durumlarda kelimeler saklanır ve bizi yalnız bırakırlar. Çiçekler, herkesin anlayabildiği ortak dili konuşur. “Sevgiyi” Bu sebeple de sevginin ve birliğin ifade edileceği her alanda yanımızda olurlar. Çiçek göndermek bilinen en eski adetlerdendir. Bazı çiçekler de vardır ki normal zamanlarda gönderilmezler. Birliğin, bütünlüğün vurgulanmak istendiği zamanlarda boy gösterirler. Tabii ki çelenklerden bahsediyoruz. Çelenkler, cenaze ve anma törenleri için gönderimi uygun olan ve bu törenler için hazırlanan büyük, gösterişli çiçek sepetleridir. Sonsuz yolculuğuna uğurlanan kişiyi anmanın ve sevenlerine destek olurken bir yandan da onun sevildiğinin herkese gösterildiği kibar bir yoldur çelenk göndermek. Hayatımızın acı anıları yaşanırken, sevdiklerimizden gördüğümüz destek bizi ayakta tutar. Su sebeple cenazelere ve anma törenlerine çelenk gönderilir. Cenaze çelenginin amacı, kaybı yaşanan kişiler için yakınlarına manevi desteği göstermektir. Yakınlarını kaybeden kişilerin acılarını paylaşmak ve onların yanında olunduğunu belirtmektir. Çiçekler de insanlar gibi doğar, yaşar ve bir gün hayata veda ederler. Bu yüzdendir ki cenazeye çiçek göndermek yüzyıllardır süregelen bir gelenektir. Önem verdilen kişilerin veya yakınlarının cenazelerine çiçek göndermek, bu zor günlerde onların acılarına destek olmak için önemlidir.

Cenaze için çelenk gönderirken tek veya çift katlı sepetler ya da ferforjeler gönderilir. Bu çiçekler genellikle gerberalar, lilyumlar ve güller ile oluşturulur. Çiçeklerin renkleri ise çoğunlukla beyaz veya kırmızıdır ancak bu belli bir kural değildir. Siz de sevdiklerinize desteğinizi göstermek için, hep yanındayım ve seninleyim mesajınızı iletmek için ÇiçekSepeti’nin çelenk kategorisinde yer alan çelenklerden birini seçebilirsiniz. Çeşitli renklerde ve türlerde çiçeklerle hazırlanan çelenkler, farklı tasarımlarla tamamlanarak sizlere geniş bir seçenek ağı sunmaktadır. Aynı gün teslimatlı ürünleri ve kampanyalı fiyatları ile ÇiçekSepeti’nin çelenklerinden dilediğinizi seçebilir, sevdiklerinize her daim yanlarında olduğunuzu canlı çiçeklerle ifade edebilirsiniz.

ÇiçekSepeti’nin çelenk koleksiyonunda özel günler için sevdiklerinize hediye edebileceğiniz onlarca farklı çeşitte çelenk yer alır. Düğün, açılış, kutlama gibi güzel günlerde sevdiklerinizle mutlu anları paylaşmak için tercih edebileceğiniz çelenk çeşitleri, renk ve tasarım olarak birbirinden ayrılır. Güzel günlerin yanı sıra cenaze, anma ya da tören gibi günlerde ortak duyguları paylaştığınızı göstermek üzere tercih edebileceğiniz çelenk çeşitleri de ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor. Farklı organizasyonlar için çeşitli renklerde çiçeklerin ve desenlerin kullanıldığı çelenk koleksiyonundaki tüm seçenekleri, hemen şimdi ÇiçekSepeti’nde keşfedebilirsiniz.

Birbirinden Kaliteli Çelenkler ÇiçekSepeti’nde!

Sevdiklerinizin düğün ya da iş yeri açılışı gibi etkinliklerine göndermek üzere şık ve kaliteli bir çelenk arayışındaysanız ÇiçekSepeti’nde yer alan çelenkler sayesinde bu özel anlarda sevginizi ve desteğinizi güzel bir yolla gösterebilirsiniz. Kırmızı ya da beyaz renkli gül, glayör, lilyum, lisyantüs gibi çiçeklerin yumuşak uyumuyla tasarlanan çelenkler, yaydıkları hoş kokuların yanı sıra şık görünümleriyle de dikkat çeker. Süslemelerinin özenle yapıldığı çelenklerdeki zarif ve güçlü görünüm, en özel günlerde sevdiklerinizin duygularına ortak olmanızı sağlar.

Duyguların Sembolü Olan Çiçeklerle Oluşturulan Çelenkler

Renk ve tasarımlarına göre bazı zamanlarda sevdiklerinizin hüznüne ortak olmanızı, bazı zamanlarda ise mutluluğu paylaşmanızı sağlayan çelenkler; duyguların sembolü hâline gelir. Çelenkler, sarı renkleri ve güzel kokularıyla sonsuz yaşamı simgeleyen gerberalarla süslendiğinde güçlü bir görünüme kavuşur. Bununla birlikte sevdiklerinizin acısı ve hüznüne ortak olduğunuzu göstermek için kırmızı ve beyaz renklerle oluşturulan çelenklerle onlara destek olabilirsiniz.

Üzerinde doğanın her köşesinden farklı bir renk ve kokuyu taşıyan canlı çelenklerle sevdiklerinizin gününü güzelleştirebilirsiniz. Kırmızı, beyaz ve pembe çiçeklerin yeşil süslemelerle ferah bir hâle getirildiği, iç açıcı çelenk seçenekleri ile sevdiklerinizin özel ve mutlu günlerini daha da anlamlı kılabilirsiniz. Duygularınızı simgeleyen renk ve kokularla zenginleştirilen çelenklerin üzerine isteğinize göre anlamlı notlar ekleyerek hislerinizi ifade etmeniz mümkün.

Farklı Boyut ve Ölçülerde Çelenklerle Özel Günlere Neşe Katın

ÇiçekSepeti’nin geniş çelenk koleksiyonunda birbirinden farklı çiçeklerle oluşturulan çelenk tasarımlarının yanı sıra farklı boyut ve ölçülerde çelenkler de yer alır. Aranjmanlara yakın boyutlarda tasarlanan çelenk çeşitleriyle sevdiklerinizin mutlu günlerinde onlara hoş sürprizler yapabilirsiniz. Düğün ve nişan gibi günlerde tercih edebileceğiniz tek katlı çelenk türlerinin tasarımları özel günlere anlam katarken, seçtiğiniz çelenk boyutuyla sevdiklerinize duyduğunuz sevgiyi gösterebilirsiniz. Tek katlı çelenklerin yanı sıra çift katlı çelenklerin üzerindeki çiçeklerle kendine özgü bir ahenk oluşturan türler, özel günlerdeki mutluluğa ortak olmanızı sağlayan anlamlı seçenekler olarak öne çıkar. Tek katlı ya da çift katlı olmak üzere tüm çelenklerin üzerinde dilerseniz kişisel tebrik mesajlarınızı da ileterek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Sevdiklerinizin Hayatındaki Önemli Anlar İçin Çelenk Seçenekleri

Kendine has görüntü ve kokularıyla ihtişam kazanan çelenk seçeneklerini, yeni bir iş kuran sevdiklerinize göndererek tebrik mesajınızı anlamlı bir yolla iletebilirsiniz. Sevdiklerinizin hayatlarındaki yeniliğe anlam dolu bir yolla destek olmanızı sağlayan çelenkleri, unutulmaz sürprizler yapmak için de tercih edebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin sunduğu aynı gün ya da istediğiniz gün teslimat seçenekleri sayesinde bu hoş sürprizinizi onlara dilediğiniz zaman ulaştırabilirsiniz.

Sevdiklerinizin düğün, nişan ve iş yeri açılışı gibi mutlu günlerine ortak olmanızı sağlayan çelenkler, cenaze gibi hüzün dolu günlerde de onların yanında olduğunuzu ifade etmenin şık bir yoludur. Mutluluk ya da hüzün dolu zamanlarda sevdiklerinize destek olduğunuzu göstermek için ÇiçekSepeti’nde yer alan çelenk türlerini inceleyebilir, tüm özel günlere uygun bir seçenek bulabilirsiniz.

İlişkili Kategoriler: