İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Çelik Kasa

İnsanların güvenlik gereksinimleri sebebiyle tercih ettiği çelik kasalar kayıp, çalıntı, yangın gibi olumsuz durumlarda ortaya çıkabilecek maddi ve manevi zararı ortadan kaldırıyor. Çeşitli kullanım alanları olan çelik kasalar arasından yapıları ve özellikleri ile farklılık gösteren ürünlere ulaşabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve kullanım alanınıza uygun birçok kasa ÇiçekSepeti'nin geniş ürün yelpazesinde mevcut.

Güvenilir ve İşlevsel Çelik Kasa Modelleri

Genellikle evrak, para, mücevher ya da diğer değerli eşyaların çalınmasını önlemek ve muhafaza etmek amaçlarıyla tercih edilen ev tipi çelik kasaları, bazı özel eşyaların çocuklardan uzak konumda olmasını sağlamak amacıyla da kullanabilirsiniz. Yangına karşı güvenli yapıda olan ev tipi kasalar sert darbelere karşı da oldukça dayanıklı. Diğer çelik kasa türlerine göre daha ufak yapıda olan bu kasaları isterseniz duvara ve yere monte ederek isterseniz de bağımsız olarak dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz.

Çoğunlukla tek kapılı modelleri kullanılan çelik kasaların çift bölmeli ve içerisinde gizli bölmesi olan modellerini de tercih edebilirsiniz. Bu modeller aynı zamanda küçük yapıları sayesinde fazla yer kaplamadan evinizi şık ve zengin gösteriyor. Kasaların gizli bölmelerini kullanarak saklamak istediğiniz eşyaları kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. Yatak odalarında yer alan kıyafet dolaplarının içerisine monte edebilen bu kasalar pratik kullanımı ile ön plana çıkıyor.

Parmak izi, tuşlu şifreleme, kollu güvenlik şifresi gibi gelişmiş özellikleri bulunan çelik kasalar, iş yeri gibi alanlarda sizlere maksimum güvenlik alanı oluşturuyor. Paranızı, evraklarınızı, elektronik eşyalarınızı ve diğer bütün değerli eşyalarınızı ofis tipi çelik kasaların içerisinde tutabilirsiniz. Ofis tipi çelik kasalar aynı zamanda verileri manyetik dalgalardan koruyabilecek şekilde üretiliyor. Çelik kasalara sahip olduktan sonra ürünü diğer kişilerden gizleyecek şekilde konumlandırmanız gerekiyor. Ayrıca şifreleme yaparken insanların işlem sırasında kasayı görmeyeceği noktaları belirlemeyi de unutmamalısınız.

Ofis Tipi Çelik Kasa Modelleri

Genellikle ofis masalarının alt kısımlarında kullanılan iş yeri tipi çelik kasalar, ev tipi kasalardan farklı olarak daha büyük oluyor. İçerisine daha fazla eşya koyabileceğiniz bu kasaları yangın ya da hırsızlık gibi olumsuz durumlara karşı dayanıklı yapısı sebebiyle de tercih edebilirsiniz. Bu tip çelik kasalar sizlere büyük bir koruma kalkanı oluşturuyor. Dekoratif açıdan şık olan çelik kasaları aynı zamanda dekorasyon stilinizi de renklendirebilirsiniz.

Bir kere sahip olduktan sonra uzun yıllar kullanabileceğiniz çelik kasalar arasında birçok farklı ihtiyaca ve kullanım alanına uygun modeller bulunuyor. Güvenlik seviyesi, büyüklüğü ve teknik özellikleriyle birbirinden ayrılan seçenekler arasında sac kalınlığı, dolgu malzemesi ve kasanın üretiminde kullanılan materyallerin özelliklerine göre farklı seçeneklere de göz atabilirsiniz.

Güvenlik şifresi kırılmayacak yapıdaki çelik kasalar en sert darbelere karşı dayanıklı olabilecek şekilde üretiliyor. Kullanım alanınıza uygun boyutlarda bir kasa seçmeye ve içerisine koyacağınız eşyalara paralel genişlikte bir kasa kullanmaya özen göstermelisiniz. Kasalardan daha yüksek verimlilik elde etmek için güçlü şifreler koymak oldukça yararlı.

Geniş Hacimli ve Dayanıklı Çelik Kasalar

Çelik kasaların ağırlıkları kullanım alanlarına göre değişkenlik gösteriyor. Kişisel ev tipi olan para kasaları arasında 40 ile 100 kilogram taşıyabilen seçenekleri görebilirsiniz. Profesyonel kasalarda ise 250 ile 300 kilogram ağırlığına kadar yükselebilen modeller bulunuyor. İş yeri gibi daha çok paranın muhafaza edildiği alanlarda maksimum güvenlik oluşturabilmek için seçiminizi çelik kasalardan yana yapabilirsiniz.

İç kısımları gece ve gündüz kullanımına uygun olan çelik kasaları inceleyerek aydınlatma özellikli ürünleri tercih edebilirsiniz. İşlevsel özellikleriyle ön plana çıkan çelik kasalar farklı renklerdeki tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Yeni bir çelik kasa ihtiyacınız varsa ÇiçekSepeti'nde yer alan ürünleri inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.