İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

İstanbul - Çengelköy Çiçek Siparişi

Çengelköy semtindeki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, Çengelköy Çiçek Siparişi sayfamızdan istediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere taze çiçeklerden hazırlanan şık bir çiçek aranjmanını online olarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye çapında dağıtım ağına sahip Çiçek Sepeti ile İstanbul-Çengelköy semtine göndereceğiniz çiçek siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir.

- Beğendiğiniz Çiçeği Seçin

- Güzel bir kart notu oluşturun (isterseniz sesli mesajınızı oluşturun)

- Çiçeğinizi aynı gün Çengelköy'deki sevdiklerinize teslim edelim.

Üsküdar ilçesine bağlı Çengelköy semti için veya İstanbul için çiçek siparişi vermek Çiçek Sepeti ile çok kolay.

Çengelköy Mahallesi geçmişten bugüne İstanbul Boğazı’nın incisi olarak tüm ihtişamını koruyor ve görenleri kendine hayran bırakmayı başarıyor. Orkidelerden daha zarif, gerberalardan daha renkli ve bonzai bitkisi kadar güçlü olan Çengelköy’ün tüm çiçek siparişleri ise ÇiçekSepeti’ne emanet. Bölgenin tüm sokaklarına aynı gün içinde teslimat seçeneği sunan ÇiçekSepeti Çengelköy’e en yakın çiçekçi dükkanları ile birlikte çalışıyor. Dilediğiniz an ekonomik fiyatlarla sipariş vererek sevdiklerinizin gününe renk katabilirsiniz.

Tarihi Çengelköy Mahallesi ve En Özel Çiçekçileri

İstanbul Boğazı’nın maviliği ve yıllara meydan okuyan ağaçların yeşilliği içerisinde bulunan Çengelköy, şehrin en huzurlu mahallelerinden biri. Geçmişi de çok eskiye dayanan Çengelköy’ün hemen hemen her köşesi tarih kokuyor. Tarihi yapılarını müthiş bir şekilde koruyan mahalle, bir yandan da modern şehir hayatına en iyi şekilde ayak uyduruyor ve İstanbul’un tüm hızına yetişmeyi başarıyor. Çengelköy’e yapacağınız 1 günlük gezi esnasında birçok farklılığa şahit olabilir ve her anıyla dopdolu bir gün geçirebilirsiniz. Şehrin deniz trafiğinde önemli bir yeri olan Çengelköy’e gitmek için vapur ulaşımını tercih edebilir ve tarihi Çengelköy İskelesi’ne adım atarak tarihi dokuyu içinize çekebilirsiniz. Mahallenin en eski ağaçlarından olan ve İstanbul’daki birçok medeniyete şahitlik eden tarihi çınar ağacının altından kahvaltı yapabilir ve boğazın güzelliğini izleyebilirsiniz. Yıllar boyunca birçok sinema filmine ve TV dizisine ev sahipliği yapan Çengelköy sokaklarını gezerken hafızanızda renkli kareler canlanabilir. Örneğin kült diziler arasında yer alan Süper Baba’nın çekildiği birçok sokağı ziyaret edebilirsiniz. Geçmiş yıllarda şehrin sebze ve meyve bahçelerinin yer aldığı Çengelköy özellikle salatalığı ve çilek lezzeti ile tanınıyordu. Bugün o bahçeleri yerinde bulmak mümkün olmasa da bölgenin botanik zenginliğini çiçekçi dükkanlarında görebilirsiniz. Çengelköy çiçekçileri üzerinden sipariş vermek ve bölgede yaşayan sevdiklerinize aynı gün içinde ulaştırmak isterseniz siz de ÇiçekSepeti’ni tercih edebilirsiniz. 7 gün 24 saat online sipariş vermeniz ve Çengelköy aynı gün teslim çiçek fırsatlarından faydalanmanız mümkün.

ÇiçekSepeti Çengelköy’de Sizi Bekliyor!

Çengelköy’e çiçek göndermek hiç bu kadar hızlı ve kolay olmamıştı. Yapmanız gereken tek şey ÇiçekSepeti’nin geniş yelpazesi içerisinden bir aranjman seçmek ve ekonomik fiyatlar ile sipariş vermek. Seçtiğiniz çiçeği Çengelköy’deki sevdiklerinize aynı gün içinde ulaştırmak ise ÇiçekSepeti’nin görevi.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.