Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Çerçeve

Çerçeveler sizin için en değerlileri sarıp korurken, aynı zamanda sundukları dekoratif katkıyla da mekansal kaliteyi yükseltiyor. Malzemesi, geometrisi ve tasarım karakteriyle yaşam alanlarınıza kimliğinizi, zevkinizi ve tarzınızı yansıtıyor. En sevdiklerinizin fotoğrafları, beğendiğiniz tablolar, şık aynalar, motivasyon yazılarıyla bezeli posterler, seçtiğiniz çerçeveler içinden size gülümsüyor. ÇiçekSepeti'nde en kaliteli malzemelerden, ince işçilik ve zarif detaylarla zenginleştirilmiş yüzlerce çerçeve modeli sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için bekliyor.

Çiçek ve Çerçeve İkilisiyle Gülen Yüzler

Ahşap, metal, polyester veya tekstil malzemelerden, tekli, çoklu, kolaj halinde tasarlanmış çerçevelerden seçim yapabilir, hatta fotoğraflarınızı çok faklı zeminlere bastırabilirsiniz. Kişiye özel tasarım çerçeveler sayesinde, gönderdiğiniz fotoğraf ve mesajlar beğendiğiniz cam, taş, ayna yüzeylere ya da porselen tabağa basılarak ölümsüzleşiyor. En sevilenler, keyifli seyahatler, unutulmaz anlar bazen rengarenk dönme dolaplarda art arda dönerek masalarınızı, bazen de LED ışıklı ipli mandallı ahşap çerçevelerde duvarlarınızı süslüyor.

Şövaleli, ayaklı, kalpli, aynalı çerçeveler en güzel hatıralara şahitlik ediyor. Kalemlik, biblo ve saat gibi sık kullanılan aksesuarlara eşlik eden masa üstü modeller veya kurutulmuş papatyalardan çiçek tablolarıyla farklılığı sevenleri de mutlu edebilmenizi sağlıyor. Beyaz bahar dalı fotoğraf ağaçları ile on adet fotoğraf aynı anda çiçek açarken, özel kutusundan fırlayan renkli polaroid çerçeveler cıvıl cıvıl dökülerek ortamı neşelendirmeye yetiyor.

Anıları Ölümsüzleştiren En Güzel Çerçeveler

Anne ve babaların hakkı ödenmezse de, onlara özel tasarlanan birbirinden güzel çerçevelere duygusal mesajlar da eşlik edince, gözlerinden akan bir damla mutluluk gözyaşı kaçınılmaz oluyor. Anneler günü ve babalar günü için özel fotoğraflı ve notlu anı çerçeveleri, birlikte çekilmiş fotoğraflarınızı saran kalpli çerçeveler, rengarenk fotoğraf ağaçları, 3’lü kolaj tablo duvar dekorasyonları ile ebeveynlerinizi mutlu etmek kolaylaşıyor. En sevdikleri çiçek buketinin yanında sipariş vereceğiniz zevkli çerçeve seçiminiz, yıllarca gözlerinin önünden ayırmak istemeyecekleri anılara ev sahipliği yapıyor.

Yaşam alanlarınızı kişiselleştirmenin, stilinizi ve zevkinizi yansıtmanın en güzel yollarından biri dekoratif obje ve çerçeve seçimleriniz oluyor. Doğum gününde göndereceğiniz metal araba kalemlik, sihirli ayna, yanında saatle bisiklet şeklindeki çerçeveler, arkadaşlarınızın evinde, ofisinde bilgisayar yanında baktıkça sizi anacakları en özel eşyaları arasında yerini alıyor. En sevdiğiniz için özenle hazırlatacağınız fotoğraflı ahşap duvar saatleri, çoklu renkli çerçeve setleri, özel temalı fotoğraf askıları günün her saatinde baktıkça sizi hatırlatıyor.

Duygularınıza Tercüman Olan Çerçeve Modelleri

Çocuklu yakınlarınızın yeni doğumlarında ya da doğum günlerinde satın alabileceğiniz kız ve erkekler için ayrı ayrı tasarlanmış renkli, cıvıl cıvıl çerçeveler, odalarının en güzel süsü oluyor. Leylek temalı, plastik ayıcıklı, pembe zürafalı, tren, araba ya da biberon şeklindeki çerçeveler bebek odaları için mükemmel seçenekler olurken, sevimli hayvanlar, film kahramanları ve araçlarla bezeli çerçeveler hem çocukların hem de ebeveynlerin beğenisini topluyor. Bu arada hediye seçimleriniz esnasında tüm akrabalarınız, iş arkadaşlarınız, yöneticiniz, farklı meslek gruplarından tanıdıklarınız için de onların yaşına, tarzına, cinsiyetine ve zevkine uygun bir çerçeve modeli bulabilirsiniz.

Yedi gün yirmi dört saat bulunduğunuz yerden Türkiye’nin her yerine duygularınız yol oluyor, mesaj oluyor, en şık çerçeveler ile sevginizi aktarıyor. Online sipariş ve güvenli ödeme sistemi ile dakikalar içinde satın alacağınız birbirinden zevkli çerçeveler, sevdiklerinizin yüzünde tatlı bir tebessümü garantilerken, yıllar boyu bakacağı zarif bir aksesuar hayatlarına renk katıyor. Siz de sevdiklerinizi mutlu etmenin en yakın yolu ÇiçekSepeti’nin kaliteli malzemeden, size özel detaylarla bezenen birbirinden güzel çerçeveleriyle sevginizi gönderebilir, hemen sipariş verebilirsiniz.