Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Cerrahi Maskeler

Yüz maskesi, tıbbi maske gibi isimlerle de anılan cerrahi maske solunum yolu ile bulaşabilecek damlacık enfeksiyonlarının ağız ve burundan girmesini engellemeye yardımcı olur. Ameliyathanelerde, hasta bakımında kullanılan cerrahi maskeler günlük yaşamda kalabalık ortamlarda da takılabilir. Esnek kulak lastiklerine sahip, renkli ve desenli seçenekleri bulunan cerrahi maskeleri ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilirsiniz.

Cerrahi Maske Özellikleri

Sağlık çalışanları, güzellik uzmanları gibi profesyoneller tarafından kullanılan medikal maskeler günlük yaşamda salgın hastalıklara önlem oluşturması amacıyla tercih edilir. Cerrahi maske özellikleri bakımından oldukça kullanışlıdır. İki ve üç katlı kumaş dokusu ile üretilen cerrahi maskelerde yüze tam oturmasını sağlayan burun teli de yer alır. Esnek kulak bantları yüksek konfor sunar. Hem bireysel hem de toplumsal hijyen açısından büyük fayda sağlayan cerrahi maskeler salgınlara karşı alınabilecek temel önlemlerden biridir. Soğuk algınlığı geçiriyorsanız, grip ve nezle gibi hastalıklara ait semptomlarınız varsa sevdiklerinizi korumak için cerrahi maskelerden faydalanabilirsiniz. Çoklu paketler halinde satışa sunulan cerrahi maskeleri çantanızda bulundurabilir, ihtiyaç duyduğunuz an kullanabilirsiniz.

Cerrahi Maske Çeşitleri

Cerrahi maskelerin yetişkinler ve çocuklar için özel olarak üretilen çok sayıda çeşidi bulunur. Cerrahi maske çeşitleri düz renkli ve desenli olarak üretilir. Klasik beyaz ve mavi cerrahi maske çeşitlerinin dışında pembe, sarı, mor gibi renk seçeneklerini de bulabilirsiniz. Cerrahi maske siyah renkli olarak da karşınıza çıkar. Kıyafetlerinizle uyumlu biçimde kullanacağınız farklı renklerdeki maske çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Cerrahi maske markaları çocuklarınız için desenli modeller de üretir. Cerrahi maske çeşitleri 5’li, 10’lu, 50’li ve 100’lü paketler halinde sunulur. Kullanım sıklığına bağlı olarak dilediğiniz paketi alabilirsiniz. Maskenizi kalabalık alanlara girip çıktığınızda, hapşırık ve öksürükten sonra, nefes alıp verme nedeniyle ıslandığında yenisi ile değiştirmeniz gerekir.

Cerrahi Maske Fiyatları

Cerrahi maske önerisi olarak üç katlı ve telli modellere göz atabilirsiniz. Yüzünüze tam oturan, yüksek koruyuculuk özelliği bulunan maskeleri kullanmanız tavsiye edilir. Cerrahi maske fiyatları paket içindeki maske sayısına, koruyuculuk seviyesine göre değişiklik gösterebilir. Kaliteli markalar tarafından üretilen güvenilir cerrahi maske çeşitlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Renkli ve desenli cerrahi maske çeşitlerini ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.