İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Chakra ÇiçekSepeti’nde!

Chakra, Denizli'nin en büyük sanayi gruplarından Kocaer Tekstil'in bir markası olarak 2005 yılında markalaşmıştır. Dokunma duyunuzu harekete geçiren ürünleriyle beğenilen ve tercih edilen bir marka haline gelen Chakra, size aradığınız tazelenme ve temizlik hissini verir.

Ev banyo tekstili ve kişisel bakım sektöründe şıklığı ve kalitesiyle ünlenen Chakra, farklı konseptleri ve ürünleriyle ÇiçekSepeti’nde!

Evinizdeki Pozitif Doğa Enerjisi Chakra

Chakra markası, doğanın pozitif enerjisini eve, hatta banyo ve yatak odası gibi en kişisel noktalara taşımak için yaratıldı. Chakra koleksiyonları, vücut dokusu iletişimini pozitif yaşam enerjisi ile birleştirmek için bambu kullanımına odaklanıyor. Banyo ve plaj havluları, bornozlar, nevresim takımları, ev giyimi, ev aksesuarları, aromatik yağlar, parfümler, kandiller, mumlar ve vücut bakım ürünleri, ambalajdan ürün içeriklerine kadar aynı saflık ve temizlik hissini uyandıran bir seçim sunmak için özel olarak tasarlanıyor. Karakteristik özellikleri yüksek kalite, şıklık ve basit zarafet, Chakra ürünlerine ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulaması üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, zevkinize ve ihtiyacınıza en uygun ürünleri keşfedebilirsiniz.

Binlerce yıllık bir serüvene sahip bambunun kimileri şans getirdiğine, kimileri ise uzun ömür, dostluk ve temizlik sembolü olduğuna inanıyor. Her kültürde iyi hisler uyandıran ve insanlara pozitif yaşam enerjisi veren ve Uzak Doğu ormanlarında yetişen görkemli bambu ağaçları, Chakra tasarımları ile özel dokuma havlulara ve kumaşlara dönüşüyor. Evlerinize ulaşan bu doğal dokunuş, Chakra ürünlerinin özel tasarımlarıyla buluştuğunda ise evlerinizde doğallık, teninizde heyecan ve eşsiz duygular yaratıyor.

Doğayla ve kendinizle bağ kurmanızı sağlayacak, ruhu, beden ve aklın uyumundan doğan, doğal ve kaliteli bir deneyim sunan ve ekosisteme karşı sorumlu Chakra ürünleri, avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.