Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Chef’s Choice

Kedi ya da köpek gibi evcil hayvanlarınıza mineral ve vitaminlerle zenginleştirilmiş bir mama sunmak isterseniz tüm Chef’s Choice ürünleri ÇiçekSepeti ile elinizin altında. Kuzulu pirinçli, balıklı sebzeli ve yalnızca tavuklu ya da sığır etli konserve çeşitlerine en uygun Chef’s Choice fiyatları ile sahip olabilirsiniz.

Köpeklere Lezzet Şöleni: Chef’s Choice Ezme Konserve

ÇiçekSepeti’nin Chef’s Choice kampanya fırsatları sizi, mamaların lezzeti ise köpeğinizi mutlu edecek kadar iddialı. Köpeğinizin cinsi ya da yaşı ne olursa olsun, uygun fiyatlı Chef’s Choice ürünleri ile ona dengeli ve sağlıklı mamalar sunabilirsiniz. Markanın ezme konserve çeşitleri A vitamini, manganez, D3 vitamini, selenyum, iyot, E vitamini ve çinko gibi faydalı unsurlar içeriyor. Köpeğinizin seveceği tüm çeşitleri ÇiçekSepeti’nde bulmanız mümkün.

Çoklu Set Seçenekleriyle Outlet Chef’s Choice Ürünleri

Markanın konserve çeşitlerini dilerseniz tek tek sipariş verebilir ya da 3’lü, 5’li, 7’li ya da 10’lu setleri tercih edebilirsiniz. Set paketleri size ekonomik bir seçenek sunar ve evcil hayvanınızın mama ihtiyacını uzun süreli olarak karşılar. Seçeceğiniz setin daha zengin bir içeriğe sahip olmasını isterseniz 24’lü paketleri de tercih edebilirsiniz.

Kedilere Özel Yeni Sezon Chef’s Choice Mamaları

Yavru, yetişkin, yaşlı ya da kısır kedileriniz için farklı konserveleri tercih etmeniz gerekir. Chef’s Choice tüm ihtiyaçlarınıza yanıt vermek için farklı gruptaki kedilere farklı mamalar sunuyor. Örneğin kısır kediler için somon içeren özel formüllü mamalar bulunuyor. Kedi ürünleri de tıpkı köpek konserveleri gibi zengin mineral ve vitamin desteğine sahip. İndirimli Chef’s Choice ürünleri arasında kısa bir gezinti yaparak kediniz için en uygun mamayı bulabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin benzersiz dağıtım hızından, güvenli ödeme yöntemlerinden faydalanmak için hemen sipariş verebilirsiniz.