İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Chicos ÇiçekSepeti'nde!

Sevimli dostlarınızın yuvası olan akvaryumları kaliteli ürünleri ile süsleyen ve kullanışlı aksesuarlar ile kolayca düzenlemenizi sağlayan Chicos markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Akvaryum dekorları konusunda önde gelen markalardan biri olan Chicos; batık gemi, volkan, futbol topu, Roma sütunu, mercan dalı gibi birçok süs ürününün yanı sıra; akvaryum hava taşı gibi fonksiyonel ürünleri de üretiyor. Siz de uygun fiyatlı Chicos ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Akvaryumları Süsleyen Chicos Ürünleri

Her zevke ve beğeniye göre akvaryum dekoru tasarlayan Chicos markası, yaşam alanlarında konumlandırdığınız akvaryumlarınızı daha dekoratif bir görünüme kavuşturuyor. Chicos markası hem minik dostlarınızın daha eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor, hem de akvaryumunuzu kişiselleştirme şansı sunuyor. Akvaryumun içindeki hava sirkülasyonunu sağlayan ürünleri geliştiren Chicos markası, sağlıklı bir ortam sağlaması sayesinde balıklarınızın ömrünü de uzatıyor. İndirimli Chicos ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Chicos marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Chicos ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Akvaryumunuzu kişiselleştirerek dekoratif bir ürün haline getirmenizi sağlayan Chicos markasına ait süsleri siz de çok seveceksiniz. Siz de Chicos ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Chicos ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.