Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Çiçek Buketleri

Herkes bilir, bir buket çiçek nelere kadirdir. En umutsuz kavgaları bile tatlıya bağlayan, her kadının ve erkeğin yüzünü gülümseten, kalbini ısıtan bu çiçek buketlerinin çekiciliğine kim karşı koyabilir? Siz de ister bu buketlerle özel gününüzü kutlayın, ister iliştirdiğiniz bir özür mesajıyla kalbini kazanın! Çiçek Sepeti' nin birbirinden güzel çiçek buketleri ile hayat artık çok daha güzel! Hemen dilediğinizi seçin, bir tıkla gönderin.

Sevdiklerinize olan sevginizi ifade edebileceğiniz birbirinden çeşitli çiçek buketleri, anlamlı hediye seçenekleri olarak ÇiçekSepeti'nin geniş ürün yelpazesinde en mutlu anların temsilcisi olmayı bekliyor. ÇiçekSepeti'nin sunduğu aynı gün ve ücretsiz teslimat özellikleri sayesinde geniş fiyat aralığındaki çiçek buketleri arasından size uygun çeşitleri kolaylıkla sipariş edip, sevdiklerinizle en güzel duyguları paylaşabilirsiniz.

Çiçek Buketi Önerileri

  • Kucak dolusu kırmızı gül buketleri O'na sevginizi en güzel biçimde ifade etmek için romantik bir seçenek olarak tercih edilebilir. Aşkın en romantik hâlini, aşkı yansıtan güllerle tamamlayan kırmızı gül buketleri sevdiğinizi mutlu etmek için bekliyor.
  • Sevginin doğasında sonsuzluk ve saflık vardır. Saf ve temiz sevginin sembolü olan beyaz rengin hakim olduğu beyaz gül buketleri sayesinde aşkınızın sonsuzluğunu gösterebilirsiniz.
  • Kırmızı güllerin arasında güveni ifade eden yeşil renklerin bulunduğu Sevgililer Günü özel kırmızı gül buketi ise sevgilinizi mutlu etmenin en güzel yolu. Bu buket, Sevgililer Günü gibi özel bir günde aşkınızı O'na ilan etmek için bekliyor.
  • Kurutulmuş lavanta buketinin iç acıcı görüntüsünün yanı sıra uzun yıllar boyunca saçacağı mis kokular, sevdiklerinizin yanında olmadığınız zamanlarda bile onları mutlu etmek için harika bir buket seçeneği. Zarafet ve şıklığın sembolü olan lavanta çiçeklerini, güzel dileklerinizi ifade etmek için kullanabilirsiniz.
  • Beyaz krizantemlerin sade krep kağıdı içerisinde yeşilliklerle tamamlandığı butik papatya buketi, sevginin en masum hâlini temsil ediyor. Papatya buketleri, sevgiyi sade ve anlamlı biçimde ifade etmek isteyenler için ideal bir ürün.
  • Hoş kokusunun yanı sıra kendine has rengiyle sümbül buketini, sonsuz sevgi ve bağlılığınızı yansıtmak için kullanabilirsiniz. Çiçek buketi aranjmanları arasında klasik buketlerden daha farklı bir buket seçeneği arıyorsanız, sümbül buketi tam da size göre!

Tercihlere Göre Çiçek Buketi Seçenekleri

Çiçeklerinin solmamasını isteyenler için ÇiçekSepeti, bakımı oldukça kolay çiçek buketi seçenekleri sunuyor. Solmayan çiçek buketleri, zahmetli ve sürekli bir bakım gerektirmeden 2 yıl boyunca canlılığını koruyor. Uzun yıllar boyu formunu ve kokusunu koruyan kurutulmuş çiçek buketleri güzel duyguları anımsatmak için tercih nedeniniz olabilir.

Romantizmi zarafetle birleştiren dev gül buketleriyle de sevgilinize özel bir jest hazırlamak sizin elinizde! Bu dev buketlerdeki gül sayısını ürünler arasında isteğinize göre belirleyerek sevdiğinize olan aşkınızı kucak dolusu bir buketle ifade edebilirsiniz. Dev buketlerin güzelliği, kelimelere sığmayan aşkınızın büyüklüğünü gösteriyor. Özel tasarımlı kağıt buketlerin yanı sıra sevdiğiniz çiçekler, çizgili silindir kutularda da satın alınabiliyor. Uyumlu damat yaka çiçekleri ile beraber gelen gelin buket seçenekleri de sevenlerin en güzel günlerini anlamlandırmak için bekliyor. Görüntüsü uzun yıllar boyunca bozulmayan gelin buketlerinin yanı sıra şık gelin çiçekleri de sipariş için hazır.

Özel taşıma çantalı buket seçenekleri ise sevdiklerinize hoş sürprizler yapmak için hazır biçimde elinize ulaşıyor. Buket taşıma çantası ile tasarlanmış buketleri, sevdiklerinize en güzel hislerinizi ilan etmek için kullanabilirsiniz.

Siz de online çiçekçi ÇiçekSepeti'nin sunduğu çiçek buketi çeşitleri arasından göz ve koku zevklerinize en uygun seçimi kolaylıkla yaparak, aynı gün teslimat avantajıyla birlikte dilediğiniz bukete hemen sahip olabilirsiniz. Çiçek buketi fiyatları arasında bütçenize uygun tercihi yaptıktan sonra vakit kaybetmeden hemen sipariş vererek, sevdiklerinize unutamayacakları sürprizler yapabilirsiniz.

İlişkili Kategoriler: