İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Çiçek ve Hediye

Özel günlerin ve kutlamaların vazgeçilmez bir parçası olan ve sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatmanızı sağlayan çiçek ve hediye seçenekleri, ÇiçekSepeti'nin geniş ürün yelpazesinde bir araya geliyor. Aynı gün teslim fırsatlarıyla hayatınızdaki en özel insanı ve sevdiklerinizi mutlu edebilir; özel formlarda hazırlanan çikolatalar, saksılar, oyuncaklarla birlikte duygu dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Çiçek ve hediyelik formatında hazırlanan birbirinden özel ikili kombinasyonlar arasında; gül buketleri taşıyan büyük ölçülü oyuncak ayılar, taze çiçek aranjmanları, çiçek ve çikolata dizaynları, saksıda çiçek ve çikolata tasarımları gibi çiçek hediye ürünleri bulunuyor. Buda başlıklı saksılar, çeşitli figürlü süslemelerin bulunduğu saksı formları, sticker'lı saksılar, birer büstü andıran üçlü orkide saksıları, gonca güller ve makaron ikilileri, kitap ve bahçe modellemeleri, kalpli kutular içerisinde sevdiklerinizin baş harfini yazdırabileceğiniz kişisel hediyeler ve daha fazlası kategoride sevdiklerinizi mutlu etmek için sıralanıyor.

Sevdikleriniz için seçebileceğiniz ikili hediye seçenekleri arasında ahşap kutularda hazırlanan orkide ve makaron ikilileri görebilmeniz de mümkün. Tamamen el işçiliğiyle hazırlanan özel ahşap kutular içerisinde; yukarı uzanan iki büyük orkide dalı ve ahşap kutu üzerinde küçük bir bahçe düzenlemesi yer alıyor. İki bölümden oluşan ahşap kutular, bir yanında kapaklı bir makaron kutusu da bulunduruyor. Özenle hazırlanan bu kişisel hediyelerden bazıları yalnızca İstanbul içerisine gönderilirken, bazı hediye setleri tüm şehirlere teslim edilebiliyor.

Çiçek Yanında Hediye Gönder

Çiçek yanında hediye göndermek isteyen kullanıcılar, kişiye özel tasarımları bulunan zarif ikili hediyeler de sipariş edebiliyor. Küçük Prens, Tek Kanatlı Bir Kuş gibi dünya klasiklerinin yer aldığı hediye kitaplarının yanında temalı maket bahçe tasarımlarına yer veriliyor. Doktorun Bahçesi, Küçük Prens'in Bahçesi gibi farklı temalarda hazırlanan bahçeler içerisine sevdiklerinizin isimlerinin yazılı olduğu küçük bir tabela da eklenebiliyor. Böylece hediye, sevdiklerinize özel bir hâl alarak daha fazla mutluluk veriyor.

Gönderdiği çiçeklerin hiç solmamasını isteyen kullanıcılar için ise harika bir hediye alternatifi bulunuyor. Özel bir kutuda bulunan solmayan güller, 2 yıla kadar dayanıklılığını koruyabiliyor. Bakım gerektirmeden şık kutusunda ömrünü tamamlayan solmayan güllerle sevdiklerinize güzel bir ambiyans sunabilirsiniz. Su ve güneş ışığı almadıkları sürece kendilerini koruyabilme yeteneğine sahip olan güllerle birlikte 18'li makaron paketleri de gönderiliyor. Sevdiklerinize hem lezzetli hem de gösterişli ve değerli bir hediye vermek istiyorsanız, solmayan gülleri tercih edebilirsiniz.

"Hediye çiçek gönder" fikri aklınıza geldiğinde ÇiçekSepeti'nin eşsiz ikili hediye kombinasyonlarını değerlendirebilir, satın alma işleminizi zaman kaybetmeden tamamlayabilirsiniz. Gül aranjmanı ve özel kutularında sunulan bitter ve sütlü çikolatalara yönelebilir, sevdiklerinizi romantik ve şık bir yaklaşımla etkileyebilirsiniz. Herkesin severek tükettiği çikolataların çok özel aromaları ve çiçeklerle birlikte sunulmaları ise bambaşka bir mutluluk yaratıyor. Siz de sevdikleriniz için bu özel hediyelere yönelebilir, hayatınızın aşkına hiç unutamayacağı bir sevinç yaşatabilirsiniz.