Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Cif ÇiçekSepeti'nde!

Unilever şirketinin önde gelen markalarından olan Cif; önceleri mutfak ve banyo için ürettiği temizleyici ürünleriyle, şimdilerde ise tüm alanlarda temizlik sunan ürünleri ile tüm evlerde güvenle kullanılıyor. Cif markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Cif Krem serisi, Cif Krem Max Power serisi, Cif Sprey serisi, Cif Jel serisi ve Cif Yüzey Temizleyici serisi, birbirinden farklı temizlik ihtiyaçlarına yönelik olarak üretilmeye ve geliştirilmeye devam ediyor. Üstün performanslı geniş ürün ailesi ile Cif, size ve yaşam alanlarınıza etkili çözümler sunarak hijyenik temizlik sağlar. Siz de uygun fiyatlı Cif ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Yüksek Performanslı Cif Ürünleri

Özel formüle sahip Cif ürünleri, yıllardır yaşam alanlarındaki temizlik ritüellerinde başarısını koruyor. Markanın klasikleşmiş ürünlerinden olan Cif Amonyaklı Krem, hemen her temizlik ihtiyacında kullanılıyor. Cif Power & Shine Banyo Sprey ve Cif Power & Shine Mutfak Sprey ürünleri de markanın son dönemde en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. İndirimli Cif ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Cif marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Cif ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Temizlik alışkanlıklarınıza yön veren Cif markasının ürünleri ile tüm zorlu kirlerin ve lekelerin üstesinden gelebilirsiniz. Siz de Cif ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Cif ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.