Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Cımbızlar

En çok kullanılan epilasyon malzemelerinden biri olan cımbızlar ile istenmeyen küçük tüylerinizden ve batıklarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz. Kadınların olmazsa olmaz güzellik malzemesi arasında yer alan bu ürün, çeşitleri ve tasarımlarıyla göz doldurur. Kaliteli malzemeleri sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz cımbız modellerini ÇiçekSepeti ile detaylı şekilde inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Farklı Amaçlara Hizmet Eden Cımbız Çeşitleri

Belirli bölgedeki istenmeyen tüylerin kısa sürede temizlenmesini sağlayan cımbız modelleri, farklı ihtiyaçlara uygun çeşitleriyle kullanıcıları memnun eder. Onlarca modeli bulunan cımbızlar, uygulanmak istenen bölgeye ve amaca göre farklılık gösterir. Bununla birlikte ürünün kullanılacağı alanın yetersiz kaldığı durumlar için ışıklı modellere de yer verilir. Eğimli uca sahip olan cımbız modelleri, kaş alma ve şekillendirme için uygundur. Bu cımbızlar yapısı gereği ulaşılması güç yerlerdeki tüyleri dahi kolayca kavrar. Eğimli ucu sayesinde düzensiz olan kaşlarınızı da zahmetsiz bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Bu ürünleri sadece tüyleri temizlemek için değil, aynı zamanda batıklaşmış olan tüyleri kökünden temizlemek için de kullanabilirsiniz.

Paslanmaz çelikten üretilen ince uçlu cımbız modelleri ise sert ve uzun tüylerin alınmasını kolaylaştırır. Sahip olduğu ince ucu sayesinde ulaşılması güç olan inatçı tüylerin alınmasına olanak tanır. Üstelik ince ağızlı bu cımbızlarla kirpik takma işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kirpik takmak için özel tasarımlı cımbız çeşitleri bulunur. Bu ürünler sayesinde takma kirpikler çok sıkılsa dahi herhangi bir zarar görmez. İpek kirpik takacaksanız, kıvrımlı iğne uçlu cımbızları kullanabilirsiniz. İnce uçlu cımbızların aksine kalın ve düz uçlu olan modeller, kısa ve en ince tüylerin alınmasına yardımcı olur. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan ve farklı amaçlar için kullanılan kaliteli cımbızlar arasından ihtiyacınız olanı seçebilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sunan Cımbızlar

Her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz ve minimal tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken küçük cımbız modelleri, pratik kullanımlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanır. Güzelliğinize güzellik katan ve daha pürüzsüz bir görünüme ulaşmanızı sağlayan cımbızlar sayesinde istenmeyen tüylerinize acısız bir şekilde veda edebilirsiniz. Bu ürünleri kaştan dudak üstüne, çeneden ayak bölgesine kadar olmak üzere vücudunuzun belirli bölgelerinde kullanabilirsiniz.

Temiz ve pürüzsüz görünüme kavuşmanıza yardımcı olan ürünler, az sayıdaki tüyleri kısa süre içerisinde alır. Ürünler arasında mükemmel kaşlar elde etmenizi sağlayan profesyonel cımbız modelleri de bulunur. Kaş alma işlemini kolaylaştırmak için bazı tasarımlarda ışık detayı kullanılır. Alınarak bölgeyi aydınlatan bu modeller, kaşların doğru ve düzgün şekilde alınmasını sağlar. Dayanıklı yapıdaki cımbızlar uzun süreli kullanım sunar. Tüylerin temizlenmesini sağlayan cımbızları aynı zamanda sanatsal tırnak süslemesi içinde kullanabilirsiniz.

En İyi Cımbız Çeşitleri ÇiçekSepeti’nin Ayrıcalıklı Dünyasında!

Model ve kullanım amacına göre çeşitlilik gösteren cımbız modelleri, materyal bakımında da geniş bir yelpaze sunar. Metal, plastik, seramik gibi malzemelerden üretilen düz ve yarım ağızlı cımbızlar, yüzdeki tüylerin alınmasına fırsat verir. Diğer ürün modelleri ise hem yüz hem de vücudun diğer bölgelerindeki tüyleri temizlemek için kullanılabilir. Tüyleri kavramayı kolaylaştırmak için ürün çeşitleri arasında büyüteçli modellere de yer verilir. Birden fazla ürün ihtiyacınızı gidermek için set halinde satılan cımbızları da tercih edebilirsiniz.

Cımbız fiyatları, ürünün markasına, tasarımına ve yapımında kullanılan materyale göre oldukça değişken bir aralığa sahiptir. Çok sayıda çeşidi ve modeli bulunan cımbızlar, ekonomik seviyeleriyle her kullanıcının bütçesine hitap eder.

Birbirinden değişik tasarımı ve modeli olan ucuz cımbız modellerine ÇiçekSepeti sayesinde indirimli fiyatlara ulaşabilir, hızlı sipariş oluşturma ve güvenle ödeme ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.