Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Bebek Çıngıraklar

Gelişim odaklı üretilen birbirinden farklı çıngırak modelleri ile bebeğinizin fiziksel, duygusal ve zihinsel becerilerini geliştirebilirsiniz. Çıngırak çeşitleri arasında, etrafı yeni keşfetmeye başlayan yeni doğan bebeklerden 4-5 yaşındaki çocukların gelişim evrelerine özel tasarlanan farklı konseptte birçok ürün bulunur. Fisher Price, Kanz, Bebedor, Prego, Baby Hope, Wee, Wee Baby gibi markalar tarafından üretilen çıngıraklar farklı özelliklerle donatılır. Uygun fiyatlı çıngırak modellerinin yer aldığı ÇiçekSepeti ile aradığınız ürüne kolayca ulaşabilir, bebeğinizi mutlu ederek hem fiziksel hem de zihinsel yönden gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Bebekleri Eğlendiren ve Oyalayan Çıngırak Modelleri

Yatakta, pusette, arabada veya çantada her an yanınızda taşıyabileceğiniz çıngırak oyuncak modelleri, bebeklerin ilgisini çeken farklı tasarımlarıyla göze çarpar. Farklı modeller arasında yer alan titreşim özellikli çıngıraklar, oyuncak ve müzikli seçenekleri sayesinde bebeğinizin rahat bir şekilde uyumasını sağlar. El ve kavrama yeteneğinin günden güne geliştiği bebeğiniz için örgü çıngırak ve peluş çıngırak modellerini tercih edebilirsiniz. Bu ürünler bebeğinizin hem çeşitli renk ve seslere karşı duyarlı olmasını hem de motor becerilerinin gelişmesine yardımcı olur. Sallanarak ses çıkaran çıngırak çeşitleriyle birlikte diş kaşıyıcı olarak kullanabileceğiniz ürün seçenekleri de bulunur. Dokulu yüzeye sahip olan bu diş kaşıyıcı çıngırak modelleri, bebeğinizin dişlerini kaşıyıp rahat etmesini ve eğlenmesini sağlar.

Bebeklerin gelişimi doğrultusunda tasarlanan ürünler içerisinde farklı çıngırak çeşitlerine de yer verilir. Patik, çorap ve bileklikli çıngırak seti modelleri sayesinde bebeğinizin emekleme dönemini çok daha eğlenceli bir aktivite haline getirebilirsiniz. Farklı fiyat aralıkları ile bütçeleri zorlamayan çıngıraklar, bebeğinizin ihtiyacını karşılamanıza destek olur. Özellikleri bakımından değişkenlik gösteren çıngırak setleri içerisinden bebeğinize uygun ürünü ÇiçekSepeti ayrıcalıkları ile kolayca bulabilirsiniz.

Bebeğinizin Gelişimine Katkıda Bulunan Çıngıraklar

Çeşitli markalar tarafından üretilen bütün bebek çıngırak modellerinin bebeklerin gelişimine büyük bir katkısı bulunur. Yeni doğan bebeklerin en büyük eğlence kaynaklarından biri olan bu ürünler, ilgi çeken tasarımlarıyla ve sallandığı zaman çıkardığı değişik sesleri ile bebeklerin algılarını geliştirir. Aynı zamanda el ve göz koordinasyonunun kurulmasını sağlar. Çıngırakların capcanlı renkleri sayesinde bebeğinizin görme duyusunun gelişmesine de yardım edebilirsiniz. Müzikli ve titreşimli olması ile bebeklerin rahat bir şekilde uykuya dalmalarını sağlayan çıngırak modelleri, kolay kavranabilen yapılarıyla da beğeni toplar. Böylece minik yavrunuzun bebeklikten itibaren motor ve kavrama yetenekleri gelişmeye başlar. Bu sayede bu ürünler el ve bacak kaslarının gelişimine de destek verir. Tüm bunların yanında dokunma, işitme ve görme duyularının harekete geçiren çıngırak oyuncaklar, bebeğinizin belli bir yere odaklanmasına ve konsantrasyonunun artmasına da yardım eder.

İyi Bir Oyun Arkadaşı Olan Ucuz Çıngırak Çeşitleri

Bebeğinizin eğlenmesini sağlayan çıngırak modelleri, geri dönüştürülebilir sağlıklı malzemeleri ile ebeveynleri mutlu eder. Kanserojen herhangi bir maddenin içermemesi sayesinde yeni doğan bebeğinizi zararlı dış etkenlere karşı koruyabilirsiniz. Hem eğlendiren hem de gelişim dönemindeki çocukların öğrenmelerine olumlu yönde destek olan ürünler, bebeklerin yanından ayırmak istemeyecekleri bir oyun arkadaşına dönüşür. Özellikle son dönemin gözde modellerinden biri olan amigurumi çıngırak çeşitleri, yumuşacık yapısı ve sevimli figürleriyle çocukların en yakın oyun arkadaşı olur. Çıngırak fiyatlarına bakıldığında, üretilen ürünlerin malzemesinin, tasarımının ve doğallığını fiyatlar üzerinde etkisi olduğu görülür. Çok sayıda ürün çeşidinin bulunduğu çıngıraklar, erişilebilir ve uygun fiyatlarıyla her bütçeye hitap eder.

Banyoda kullanılabilen çıngırak setlerinden yürütüldüğü zaman ses çıkaran bastonlu çıngıraklara kadar sayısınız ürünün yer aldığı ÇiçekSepeti sayesinde en iyi çıngırak modelini tek tıkla satın alabilirsiniz.