Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Çırpıcı

Çırpacak ya da çırpıcı, çırpma teli, kek hamuru, yumurta ve diğer malzemeleri çırpıp karıştırmaya yarayan mutfak aleti. Çoğunlukla birkaç telin bükülüp sap takılmasıyla yapılır. Metal yerine plastik ya da bambu kamışı kullanıldığı da olur.

Birbirinden farklı model ve kumaşlara sahip, en rahat ve en şık tasarımları bir araya getiren çırpıcı modelleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak, çırpıcı modelleri sayfasında listelenen ürünleri kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Çırpıcı Modelleri

Çırpıcılar, kullanım yerine göre kahve çırpıcı, çırpma teli, yumurta çırpıcı, tel çırpıcı, pilli çırpıcı, silikon çırpıcı, çırpıcı tel ve otomatik çırpıcı gibi modellere sahiptir. Tel çırpıcılar en basit çırpıcı çeşitlerindendir. El ile kullanıma uygun bu modeller çeşitli metallerden üretilebiliyor. Paslanmaz çelikten üretilen modeller olduğu kadar metal üzerine silikon kaplama olarak satışa sunulan modeller de bulunuyor. Ürün çeşitleri arasında böyle farkların olmasıyla mutfak gereçlerinde kullanışlılığı sağlamak amaçlanıyor. Metal olan bir aracı çizilebilir yüzeylerde kullanmak mümkün olmuyor. O nedenle silikon kaplı olan çırpıcılar tercih edilebiliyor. Bu tip el çırpıcıları, daha az efor isteyen ürünler hazırlarken kullanılıyor. Ayrıca silikon modeller, malzemeleri daha homojen şekilde karıştırmayı sağlıyor. Bunu yaparken de ürünün arasındaki havayı söndürmeden kıvamını tutturmak mümkün oluyor. Neredeyse her eve giren bu el çırpıcıları oldukça pratik bir kullanım sağlıyor.

Uzun Ömürlü ve Pratik Çırpıcılar

Bazen çırpıcı seti modelleri ile karşılaşmak da mümkün oluyor. Kullanıcı ihtiyacı doğrultusunda uygun ürünü seçiyor. Mikserler, el mikserleri ve ayaklı mikserler olarak ikiye ayrılır. İkisi de aynı amaca hizmet eder, ancak arada farklar mevcuttur. Ayaklı mikserlerin çırpma gücü daha yüksek olur. Aynı zamanda motor güçleri daha fazla olduğu için yanma ihtimali daha düşüktür. El mikserleri ise pratik şekilde efor gerektiren yiyecekleri hazırlarken bile kullanılabilir. Küçük olmasıyla rahatlıkla saklanabilir. Kullanıcının ihtiyaç duyma sıklığına göre iki üründen birini tercih edilebilir. Bu tip çırpıcılar daha uzun süre güçlü çırpma işlemi yapmaya uygundur. Kolaylıkla mereng gibi yiyecekler hazırlanabilir. Piyasada çırpıcı blender bir arada ürünleri bulmak da mümkündür. Mutfakla amatör şekilde ilgilenen kullanıcılar için ikisi bir arada ürün almak avantajlı olabilir. El mikserlerine göre gücü ve boyutu biraz daha düşük olur. Ancak kolaylıkla çırpma işlemi yapılabilir. Bu tip ürünlerde motor gücüyle alakalı sıkıntı yaşanmaması için ürünün aralıklı kullanılması tavsiye ediliyor.

Avantajlı Fiyatlara Sahip Çırpıcı Modelleri

Online satış, mağazalarda ulaşamayacağınız kahve çırpıcı, çırpma teli, yumurta çırpıcı, tel çırpıcı, pilli çırpıcı, silikon çırpıcı, çırpıcı tel ve otomatik çırpıcı gibi modelleri tek tıkla beğeninize sunuluyor. ÇiçekSepeti çırpıcı kategorisi ise kampanya ve özel fırsatlarla çok daha cazip hale gelen ürünlerden oluşuyor. Çırpıcı sayfasında listelenen bu özel ürünler, online alışverişe özel indirimlerle, ÇiçekSepeti’nde! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen kategoriyi dolduran renkli ve şık ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı seçenekler ayağınıza gelsin.