Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün

Clarins Allık Çiçeksepeti’nde!

1954 yılında Clarins enstitüsü Jacques Courtin-Clarins tarafından Paris’te kurulmuştur. Güzelliğe oldukça önem veren ve kadınların güzelliğine duyduğu aşktan ilham alan marka, lüks segment cilt bakım ürünleri üretmektedir. Cilt temizleme ürünleri, makyaj ürünleri ve daha bir çok alanda çeşitler sunan markanın en çok beğenilen ürünlerinin başında Clarins allık çeşitleri gelmektedir.

Kadın makyajının önemli bir parçası olan allık, kadınların doğal güzelliğini bir üst seviyeye çıkarmak için kullanılır. Uygulaması oldukça kolay olan bu makyaj malzemesinin kalitesi oldukça önemlidir. Doğal bir görüntü oluşturmak adına kullandığınız allığın teninize uygun olması gerekir. Toz, likit, kalem ve jel olmak üzere dört farklı şekilde sunulan Clarins allık çeşitleriyle doğal ve oldukça pürüzsüz bir ten görünümü elde edebilirsiniz.

Teninizde Doğal Bir Etki Bırakacak Clarins Allık Çeşitleri!

Genel olarak dört ana gruba ayrılan allık çeşitleri; toz, likit, kalem ve jel allık dışında mat veya ışıltılı seçenekler sunar. Bu seçenekler yapmak istediğiniz makyaj tonuna göre kullanılır. Daha doğal bir görüntü için mat allıklar tercih edilmelidir. Ancak makyajın belirgin ve parlatıcı etkisinden faydalanmak istiyorsanız ışıltılı allık seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Allık seçiminde ten rengi oldukça önemlidir. Ten rengine göre özel olarak üretilen Clarins allık çeşitlerini alırken açık tenliyseniz açık pembe ve inci tonlarını, buğday tenliyseniz şeftali ve koyu pembe tonlarını, esmer tenliyseniz de koyu vişne ve ahududu tonlarını tercih edebilirsiniz.

Clarins allık çeşitleri kullanım için son teknolojiyi sunar ve rahat uygulama sağlar. Seyahat sırasında bile rahatlıkla allık kullanabilirsiniz. Tüm cilt tipleri için özel olarak üretilen allık çeşitlerini alırken ürün açıklamalarından cilt uygunluğuna bakabilirsiniz. Özel formüle edilen Clarins allık çeşitleri, cildinize özel bir dokunuş yapar ve cildi şekillendirerek güzelleştirir. Ayrıca cilde canlılık katarak daha hoş bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Tüm Clarins allık çeşitlerini Çiçeksepeti’nde bulabilir ve hemen sipariş edebilirsiniz.