İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Saat dendiği zaman akla ilk gelen markalardan biri olan Claude-Bernard, kusursuz kalite anlayışı ile tasarladığı modeller ile tüm dikkatleri üzerinde toplar. Hem kadın hem de erkek saatleri, zarif ve aynı zamanda etkileyici tasarımları sayesinde hemen hemen herkesin zevkine, tarzına ve ihtiyacına hitap eder. Dayanıklı, uzun ömürlü ve dikkat çekici Claude Bernard ürünleri, hem kendinize almak hem de sevdiklerinize özel günlerde hediye etmek için en ideal alternatifler arasında yer alır.

Claude-Bernard ÇiçekSepeti’nde!

Claude-Bernard, ürünlerinin tasarımı esnasında sağlam malzemeler kullanmayı ön planda tuttuğu için tüm modeller oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu dayanıklılıkları itibari ile herhangi bir darbe veya düşürme durumunda kolay kolay hasar görmez. Ayrıca dış yüzeyi ve kayışları yoğun güneş ışığına maruz kaldığında herhangi bir deformasyona uğramaz. Bu sayede uzun yıllar boyunca kullanabilmenize olanak sağlar. Ergonomik bir yapıda oldukları için uzun saatler boyunca bileğinizde kaldığında sizi terletmez, etinizi sıkıştırmaz ve cildinizde herhangi bir deformasyona neden olmaz. Deri, daha kalın yapılı ve gösterişli modellerinin yanı sıra Claude Bernard Cb.10216.3.Apn2 kadın kol saati gibi daha ince ve günlük kullanıma uygun seçenekler de mevcuttur. Tüm modelleri ÇiçekSepeti üzerinden görüntüleyebilir, indirimli Claude-Bernard ürünleri ile avantajlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Claude-Bernard Ürünleri

Hem günlük hem de şık kombinlerinizde tamamlayıcı parça görevi gören pek çok model seçeneğine sahip olan Claude-Bernard fiyat itibari ile her bütçeye hitap etme özelliğine sahiptir. Pratik bir kullanımı olan bu ürünlerin yan taraflarında yer alan ergonomik düğmeler ile gerekli ayarlamaları yapabilir, göz alıcı tasarımın tadını çıkarabilirsiniz. Aksesuar çekmecelerinin vazgeçilmezi haline gelen bu saat modelleri, özel günlerde sevdiklerinize hediye etmek için oldukça idealdir. Claude-Bernard kampanya dönemlerini ÇiçekSepeti üzerinden takip ederek daha uygun fiyatlar ile dilediğiniz modelleri satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.