Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

İkonik Görünüme Sahip Clipper Çakmaklar

Stiliyle farklılaşmak isteyenler en küçük aksesuarlarını bile özenle seçiyor, çakmaklarını bile! 1971 yılından beri Barcelona’da dizayn edilen Clipper marka çakmaklar, ikonik görünümleri ve eşsiz tasarımlarıyla her dönem dikkat çekiyor. tasarımlarıyla rakiplerinden kolayca ayrılan ve herkes tarafından bilinen bu marka, çakmak koleksiyoncuları tarafından da her zaman yakın mercek altında.

Şüphesiz ki sektörünün en çok tercih edilen markası olan Clipper, ürün kalitesine ve güvenliğe oldukça önem veriyor. Geniş gaz haznesine sahip olarak üretilen bu çakmaklar, çakmak taşının kilitlenmesini önleyen özel bir mekanizmaya da sahip. Uzun süre yanabilme ve rüzgarda bile yanmaya devam etme özelliğini ise gaz yanma haznesinin tasarımından alıyor. Yani; Clipper, sizin için her şeyi düşünüyor. Birbirinden farklı Clipper modellerine sahip olmak için ÇiçekSepeti mobil uygulamasını indirerek bildirimlerinizi açabilir ve ihtiyacınız olan Clipper ürünlerinde indirim gerçekleştiğinde anında haberdar olabilirsiniz!

Clipper ile Sürdürülebilirliğe Ortak Olun

Clipper markasının herkesi yakından ilgilendiren bir misyonu var: Sürdürülebilirlik. Plastik çakmakların tekrar tekrar kullanılmasını amaçlayan Clipper markası, artan plastik tüketiminin önüne geçebilmenin tek yolunun yenilenebilir ürünler geliştirmek olduğunun bilincinde. Bu nedenle her bir çakmağını %30’unun dönüştürülebilir materyallerden oluşturuyor. Sadece Clipper çakmaklarla tekrar gaz doldurabilir, ihtiyaç duyduğunuzda çakmak taşını ve çarkını da değiştirebilirsiniz. Böylece tasarımıyla sizinle özdeşleşen çakmağınızı uzun bir süre kullanabilirsiniz.

Hem tasarımıyla hem de misyonuyla yanınızdan ayırmayacağınız, dikkat çekici bir hikayeye sahip Clipper marka çakmağınızı ÇiçekSepeti’nden online sipariş ile satın alabilirsiniz.