İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Çocuk Ağız Diş Bakım Ürünleri

Çocukların düzenli diş bakımı alışkanlığı kazanmaları sağlıklı dişlere sahip olmalarının en önemli yoludur. Çocuklarını için seçeceğiniz diş macunu ve fırçaların kaliteli olmasına dikkat edebilirsiniz. Diş fırçalama alışkanlıklarını desteklemek için renkli çocuk diş bakım ürünlerini tercih edebilirsiniz. Ebeveynlerin en çok tercih ettiği çocuk ağız ve diş bakım ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Çocuklara Diş Fırçalamayı Sevdiren Bakım Ürünleri

Erken yaşlardan itibaren çocuklarınıza diş fırçalama alışkanlığı kazandırmanız ileride görülebilecek çürüklerle savaşmada oldukça etkili bir yöntemdir. Yaş gruplarına uygun diş macunları ve hassas süt dişlerine uygun fırçalarla düzgün bir diş bakımı yapabilirsiniz. Diş çürükleri çeşitli sağlık sorunlarına neden olabilir. Çocuklarınızın diş yapısını ve sağlıklı gelişimlerini desteklemek için kaliteli çocuk ağız diş ürünleri kullanmanızda yarar bulunur. Yumuşak kıl yapısına sahip fırçalar ve doğal içerikli diş macunları ile çocuklarınızın dişlerini keyifle fırçalamasına destek olabilirsiniz. Hayvan figürlü, renkli, desenli diş fırçaları ve şarjlı çocuk diş fırçası sayesinde çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Diş fırçalarını en geç 3 ayda bir yenisi ile değiştirmeye de özen gösterebilirsiniz.

Aromalı Çocuk Diş Macunu Çeşitleri

Çocuk diş bakım malzemelerinin en sevilen ürünleri aromalı diş macunlarıdır. Hafif naneli çocuk diş macunu en sık kullanılan ürünler olsa da farklı tatlardaki macunlar da çocukların ilgisini çeker. Çocuk diş macunu çeşitleri arasında karışık meyve aromalı, vanilya özlü, orman meyveli ve sakız tadında diş macunları bulabilirsiniz. Çocuklarınız dişlerini fırçalarken onlara refakat etmeniz tavsiye edilir. Diş macununu yeteri kadar kullanmaları için sizin desteğinize ihtiyaçları olabilir. Aromatik macunları sevmeyen çocuklar için aromasız seçenekler de vardır. Soft diş fırçaları ve hoş aromalı diş macunları ile çocuklarınız temiz ve bakımlı dişlere sahip olabilir.

Çocuk Ağız ve Diş Bakımı Ürünleri Fiyatları

İlk süt dişleri çıktığından itibaren çocukların diş temizliğine önem vermek gerekir. İlk dişleri bebek diş temizleme aparatları ve sadece su ile temizleyebilirsiniz. İlerleyen dönemlerde diş hekiminizin de tavsiyesini alarak fırçalama işlemlerine başlayabilirsiniz. Çocuk ağız diş bakım fiyat aralıkları her bütçeye uygun seviyelerdedir. Kaliteli diş macunu ve fırça çeşitlerini uygun fiyatlara almak için indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz. Çocuk ağız ve diş bakım ürünlerini ÇiçekSepeti’nden alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.