Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Çocuk Çorap

Çocukların beslendiklerin ürünlerden uyku düzenine, oynadıkları oyuncaklardan giydikleri giysilerine kadar her şey ebeveynleri tarafından büyük bir özenle seçilir. Yetişkinlerden farklı olarak daha hassas bünyeleri ve tenleri bulunan çocukların ayak sağlığı da oldukça önemlidir. Ayaklarının üşümesi, birçok olumsuz durumu da beraberinde getirir. İster yaz ister kış olsun, anne ve babalar çocuklarının ayaklarında mutlaka bir çorap görmek ister. Onların ayaklarını koruyan, üşümesini engelleyen çoraplar, çantada yedeği olan ürünlerin başında gelir. Çocuk çorap modelleri, miniklerin ayaklarına özel olarak tasarlanır. Onların hareketlerini kısıtlamayacak ve konforlu adımlar atmalarını sağlayacak çorapları seçmek ise sizlere kalır! Kesimleri, renkleri, desenleri ile çocuk çorap çeşitleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor!

Çocuk Külotlu Çorap Çeşitleri

Söz konusu çocuklar olduğunda bazı ürünler büyük önem taşıyor. Külotlu çoraplar da bunlardan biri. Pantolonların, eteklerin, taytların ve şortların altına giydirilen çocuk külotlu çorap çeşitleri, annelerin de gözdesi. Çünkü çocukların bacaklarını ve karın bölgelerini saran bu çoraplar, onların üşümelerini de önlüyor. Kız çocuk külotlu çorap modelleri genellikle simli ve renkli olurken, erkek külotlu çorap modelleri genelde daha düz renklerden seçiliyor. Hayvan figürlü ya da geometrik şekillere sahip külotlu çorapları ise hem kızlar hem de erkekler çok seviyor. Eğer çevrenizdeki miniklere hediye almak isterseniz, bu önerilerimizi bir yere not alın deriz!

Külotlu çoraplar, çocuklar için kış aylarının da en büyük kurtarıcısı. Kat kat giyinmek yerine pantolonların ya da eteklerin altına giydirilen çocuk külotlu çorap modelleri sayesinde hem sıcaklığın hem de konforun tadını çıkarıyorlar. Bazen tek başına da giyilen kalın külotlu çoraplar ile çocuklar adımlarını özgürce atıyor. Kız çocuk külotlu çorap ve erkek külotlu çorap çeşitlerini detaylı bir şekilde incelemek için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz.

Kız Çocuk Çorap Modelleri

En çok giyilen çocuk giyim ürünleri arasında yer alan çoraplar, anne ve babaların en sık satın aldığı ürünler oluyor. Kız çocukları kıyafet seçiminde olduğu gibi çorap seçiminde de genelde kararları kendileri alıyor. Rengarenk çoraplar arasından seçim yaparken hayal güçlerini de ortaya koymayı ihmal etmiyorlar. Elbise ya da etek gibi kıyafetlerin altına giyilebilen kız çocuk dizaltı çorap modelleri, minikler tarafından da çok seviliyor. Bacaklarının bir kısmı açık olan çocuklar, kendilerini daha özgür hissediyor. Farklı çocuk kıyafetleri ile uyumlu olan kız çocuk çorap çeşitleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor!

Kız çocukları günlük hayat dışında okul hayatında da birbirinden farklı çoraplar giymeyi tercih ediyor. Önlük altına giyilen rengarenk çoraplar, şimdiden stillerini yansıtmalarını sağlıyor. Sadece okulda değil, spor yaparken ya da oyun oynarken de sürekli çorap değiştiren kız çocuklarının çorap çekmeceleri adeta yepyeni bir dünyaya açılıyor. Siz de miniklerin ayak numarasına ve tarzlarına uygun kız çocuk çorap modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, online alışveriş yolu ile siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Erkek Çocuk Çorap Seçenekleri

Erkek çocukları, kız çocuklarına göre kombin ve kıyafet konusunda daha az seçici olabiliyor. Böyle durumlarda onlar için en doğru kıyafet ve çorapları seçmek anne babalar kalıyor. Özgür ruhlu erkek çocukları için farklı tasarıma sahip çoraplar üretiliyor. Külotlu çorap, dizaltı çorap, spor çorap gibi seçenekler arasından erkek çocukları genel olarak kendilerini sıkmayacak ve hareketlerini kısıtlamayacak modelleri seçiyor. Daha küçük yaştaki erkek çocukların tercihi üzerinde araba ya da hayvan figürü olan erkek çocuk çorap modelleri oluyor. İlerleyen çocukluk döneminde ise bu çorapların yerini düz renkli çoraplar alıyor. Erkek çocuğunuz için en renkli ve en sağlıklı çorap çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirisiniz. Erkek çocuk çorap modelleri arasında bulunan erkek külotlu çorap, babet çorap, spor çorap ya da dizaltı çorap çeşitleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor!