İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Çocuk Genç Odası Halıları

Genç odası ve çocuk odası halı modelleri, her mevsime uygun değişen kalınlıkları ve tasarımları ile ev dekorasyonuna uyum sağlar. Çeşitli renk ve desenlerde tasarlanan bu ürünlerin birbirinden farklı özellikleri bulunur. İlgi çekici detayları ile her yaştan kullanıcıya hitap eden ucuz çocuk, genç odası halı modellerine ÇiçekSepeti ile tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Eğlenceli ve Eğitici Çocuk Odası Halı Modelleri

Geniş ürün yelpazesine sahip olan çocuk halıları yuvarlak, kare, dikdörtgen ve amorf formlarda tasarlanır. Bu ürünlerin büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre değişen versiyonları bulunur. Kedi, ayıcık, fil ve flamingo gibi sevimli hayvanların yer aldığı çocuk halıları ortama neşeli bir hava katar. Ayrıca güneş, ay ve yıldızlar gibi uzay temasının bulunduğu halı modellerine de yer verilir. Bununla birlikte en sevilen kahramanların bulunduğu halı modelleri de çocukların bir hayli ilgisini çeker. Çocuk odaları için dizayn edilen halı modelleri genellikle 100x150 cm, 200x200 cm ve 200x290 cm olarak farklı şekil ve boyutlarda üretilmektedir. Odanın büyüklüğüne göre en uygun halı modelini seçerek çocuğunuzun odasının daha ferah görünmesini sağlayabilirsiniz. Dekorasyona renk katan 3D halılarda çocuk halı koleksiyonları arasında yer alır. 4 mevsim kullanılabilme özelliğine sahip olan bu halı modelleri hem kullanışlı hem de güzel görünümü ile ebeveynlerin tercih ettiği ürünler arasında bulunmaktadır. Eğitici halı çeşitleri ise eğlendirici şekilleri ve desenleriyle çocukların zihinsel olarak uyarılmasına yardımcı olur. Hem gelişimleri hem de eğlenmeleri için çocuk odalarının vazgeçilmez eşyaları arasında bulunan bu halı modellerini siz de ÇiçekSepeti sayesinde inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Modern Tasarımları ile Göz Dolduran Genç Odası Halıları

Genç odaları için tasarlanan halı modelleri tıpkı çocuk odalarında olduğu gibi çeşitli ölçülerde tasarlanır. Bu sayede odanın ölçüsü ister büyük ister küçük olsun istediğiniz model ve ölçüdeki ürünü seçme şansına sahip olabilirsiniz. 200x290 cm gibi büyük ölçülü olan modeller daha geniş odalar için uygun olurken, 100x150 ölçülerindeki genç odası halıları genellikle küçük odalarda kullanabilirsiniz. Halı ölçülerinin yanı sıra genç odalarında yaz ayları ve kış aylarına uygun halı alternatifleri de bulunur. Sıcak mevsimler için kilim ve ince halılar tasarlanırken, soğuk havalara sık ilmekli ve daha kalın ürünler üretilir. Genç odası halı desenlerinde ise ağırlıklı olarak dans ve müzik desenlerinin yer aldığı halılar kullanılır. Ayrıca retro ve pop art halı çeşitleri de genç odalarına bütünlük katar. Halı modelleri naylon, lateks, polyester, ranforce, akrilik, pamuk, koton, polycotton, elyaf ve analin gibi iplik türlerinden elde edilir.

Güvenilir ve Sağlıklı Halı Çeşitleri ÇiçekSepeti’nde

Çocuk ve genç odası halılarının bazılarında kaydırmaz taban özelliğine de bulunur. Bu özelliğe sahip olan ürünleri tercih ederek olası kazaların önüne geçebilir, kayma problemini engelleyebilirsiniz. Kaydırmaz özelliği olmayan için halı modelleri içinde halınızın ölçüsüne uygun kaydırmaz halı tabanlarını da kullanabilirsiniz. Halı modelleri arasında kullanıcı dostu olan antibakteriyel özellikler taşıyan ürünlerde üretilir. Antibakteriyel halı modelleri, yapısal özellikleri sayesinde her türlü bakteri oluşumunu önler. Bu sayede çocukların üzerinde güvenli bir şekilde hareket etmelerine olanak tanır. Ayrıca antibakteriyel ürünler lekelenme oluşumuna karşı üst düzey dayanıklılık sunar. Hem çocuk hem de gençler için üretilen halı modelleri sert fırçalama ve ağartıcı deterjanlar kullanıldığı takdirde uzun süreli bir kullanım sağlar. Her çocuğun ilgi alanına hitap edecek zengin genç ve çocuk halısı modellerine ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla hemen ulaşabilir, çocuklarınıza daha özgür hareket etme imkanı tanıyabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.