İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Çocuk Genç Odası Takımı

Farklı yaş grupları için özel olarak tasarlanan çocuk genç odası takımı modelleri sayesinde çocuğunuzun odasının daha düzenli olmasını istemez misiniz? Çocuklara küçük yaştan itibaren tertipli ve düzenli olmayı aşılamakta da önemli payı olan genç odası takımları, farklı zevklere hitap eden alternatifler de sunuyor. ÇiçekSepeti'nde yer alan birbirinden kaliteli ve şık ürünler arasında çocuğunuzun çok hoşlanacağı bir mobilya takımı bulmanız son derece kolay. Siz de çocuğunuz için ayırdığınız özel alanda onun rahat etmesine yardımcı olacak ürünler seçerek onun yaşam kalitesini de artırabilirsiniz.

Küçük Çocuklara Özel Ürünler

0 - 6 yaş grubu arası bebekler ve küçük çocuklar için özenle dizayn edilen mobilyalar, onların güvenliğini ve rahatlığını ön planda tutuyor. Seçeceğiniz ürünlerle çocuklarınıza özel bir dinlenme ya da oyun alanı yaratmanız mümkün. Dekoratif ürünlerde ve işlevsel mobilyalarda kullanılan materyaller çocukların sağlığını tehdit etmeyecek kaliteli malzemeler arasından seçiliyor. Siz de tercihleriniz doğrultusunda çocuğunuzun güvenle dinlenebileceği ya da arkadaşlarıyla sosyalleşebileceği bir alan yaratabilirsiniz.

Küçük çocukların boylarına uyum sağlayacak şekilde üretilen masa ve sandalye takımları, onları planlı ve disiplinli olmaya da teşvik etmeyi amaçlıyor. Ergonomik tasarım detaylarıyla öne çıkan ürünler sayesinde çocukların kendilerini rahat hissedecekleri birer oturma ve çalışma alanı yaratmak mümkün.

Yatak seçenekleri arasında ise özellikle korunaklı beşikler göze çarpıyor. Bu tür yatak mobilyaları bebeklerin ve küçük çocukların uyurken yataktan düşmelerinin önüne geçmeyi hedefliyor. İlgi çekici ve eğlenceli desenler barındıran ürünler arasından çocukların hoşlarına gidecek ürünler bulmak çok kolay.

Kaliteli ve Şık Genç Odası Takımları

Genç odası takımlarında şifonyer, gardırop, çalışma masası ve yatak gibi önemli mobilyalar bulunuyor. Gençlerin kendilerine ait bir yaşam alanı oluşturmalarına olanak tanıyan bu ürünler, onlara kendi düzenlerini kurma şansı da tanıyor. Siz de çocuğunuzun kendi hayatı üzerinde daha fazla sorumluluk almasını istiyorsanız, odasının dekorasyonuna yardım ettikten sonra organizasyon kısmını çocuğunuza bırakabilirsiniz.

Giysilerin düzenli bir şekilde bir arada durmasını sağlayan şifonyer ve gardırop ürünleri, gençlerin giysilerini depolamaları için yeterli alanı yaratıyor. Çalışma masaları arasında ise işlevsellik bakımından farklı ihtiyaçları karşılayacak ürünler bulmak mümkün. Üst kısmı kitaplık şeklinde dekore edilen masalar, gençlerin kitap ve defter gibi okul malzemelerini yerleştirebilecekleri alanı da sağlıyor. Çalışma masalarında bilgisayar kasası ve klavyesi için ayrılan özel bölümler bulmak da mümkün. Bunun yanı sıra modern ve yenilikçi tasarım çizgilerine sahip çalışma masaları çok daha sade seçenekler sunuyor. Siz de çocuğunuzun ihtiyaçları ve zevkleri doğrultusunda ona en uygun ürünü ÇiçekSepeti üzerinde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Takımlara Ek Olarak Sunulan Dekoratif Ürünler

Çocuk ve genç odası takımı seçeneklerinin yanında bazı tamamlayıcı aksesuarlar ve dekoratif objeler de bulunuyor. Bu ürünler sayesinde gençlerin kendi odalarında istedikleri gibi bir atmosfer yaratmaları çok kolay. Ahşap, metal ya da cam detaylar barındıran dekoratif ürünler, kullanıldıkları bölgedeki dekorasyon tercihleriyle de uyum sağlıyor.

Çocuk ve bebek odaları içinse minimal tasarımlarıyla öne çıkan pelüş oyuncaklar ve puflar öne çıkıyor. Çocukların çok sevdikleri bu ürünlerle onların mutlu ve keyifli olacakları bir ortam hazırlamak mümkün. Çocuklarınızın kendilerine ait bir alanı dekore etmelerinde onlara yardımcı olmak isterseniz, ÇiçekSepeti'nde bulunan birbirinden güzel ve kaliteli ürünlere göz atabilirsiniz.

Mobilya ve dekorasyon sektörünün önde gelen markaları ÇiçekSepeti'nde! Kaliteli materyaller kullanılarak tasarlanan ürünler, uzun yıllar güvenle kullanılıyor. Siz de uygun fiyatlarla kaliteli ve şık mobilyalara sahip olmak istiyorsanız ÇiçekSepeti'nde bulunan modelleri inceleyebilir, dilediğiniz an sipariş oluşturabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.