Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Çocuk İç Çamaşır

En temel giyim parçalarından olan iç çamaşırlar, tıpkı yetişkinler için olduğu gibi çocuklar için de oldukça önemli ve gereklidir. Çocukların hassas tenleri için özel olarak üretilen çocuk iç çamaşır modelleri, anne ve babaların alışveriş sepetlerinden eksik olmuyor. Daha renkli ve daha kaliteli kumaşlar ile hazırlanan çocuk iç çamaşır modelleri, sadece tasarımları ile değil fonksiyonel özellikleriyle de dikkat çekiyor. Bir çocuğun dolabında en fazla yer tutan parçalardan olan iç çamaşırları, hem kız çocukları hem de erkek çocukları için özel kesim şekilleriyle hazırlanıyor. Çocuklar için hem hijyen hem koruma hem de hareket kolaylığı sağlayan çocuk iç çamaşır modelleri, şimdi Çiçeksepeti’nde! Siz de çocuğunuzun eksik iç giyim parçalarını tamamlamak ve büyüyen bedenine uyum sağlayan iç çamaşırlarını satın almak için Çiçeksepeti’ni ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden uygun fiyatlar ile çocuk iç çamaşır modellerini online alışveriş yolu ile sipariş edebilirsiniz.

Çocuk İç Çamaşırı Çeşitleri Nelerdir?

Çocuk iç çamaşırları, genel olarak yetişkinler için hazırlanan iç çamaşırları ile aynı modelleri içerir. Beden, desen ve kalite farklılığı ile hazırlanan çocuk iç çamaşırları; atlet, külot, zıbın, body, şort, boxer, sütyen, büstiyer, içlik, termal üst gibi parçalardan oluşur. Temel olarak kıyafetlerin altına giyilen bu ürünler, bazen tek başına da kullanılabilir. Örneğin body modelleri, özellikle küçük çocuklar için günlük hayatta normal kıyafetler olarak da giydirilir. Çocukların yaşları ilerledikçe ve bedenleri geliştikçe, iç çamaşırı ihtiyaçları da değişebilir. Kız çocuklarının göğüslerinin belirginleşmesi ile birlikte, büstiyer ve alıştırma sütyenleri alışveriş sepetlerine eklenir. Normalde külot giyen erkek çocukları, boxer modellerine geçiş yapabilir. Hepsi birbirinden kaliteli çocuk iç çamaşırı çeşitleri için Çiçeksepeti’ni ziyaret edebilir ve ihtiyacınız olan ürünleri sepetinize ekleyerek alışverişinizi online olarak tamamlayabilirsiniz.

Çocuklar İçin İç Çamaşırı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocuğunuz için yapacağınız tüm alışverişlerde olduğu gibi, iç çamaşırı alışverişinde de dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta bulunuyor. Hatta iç çamaşırı alışverişi, daha özenli olunması gereken aşamaları oluşturuyor. Çocukların teni oldukça hassas olduğu için iç çamaşırı ya da tenine doğrudan temas eden herhangi bir parçanın kaliteli olması gerekiyor. Bu nedenle üretiminde kimyasal içermeyen, özellikle %95 oranında pamuktan oluşan iç çamaşırlarını tercih etmenizde fayda var. Bu şekilde üretilen kumaşlar, çocuğunuzun masum tenine zarar vermiyor. Bunun için çocuk kıyafetlerinin hepsi belirli testlerden geçiyor ve içeriğinin de masum olduğu kanıtlanıyor. Çiçeksepeti’nde birçok yerli ve yabancı markaların çocuk iç çamaşırı modeli sizi bekliyor!

İç çamaşırı seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta, çocukların gün boyu giydiği bu ürünlerin onların hareketlerini kısıtlamaması. Bu nedenle seçeceğiniz iç çamaşırlarının bedenini doğru almanızda fayda var. Tıpkı diğer giyim ürünlerinde olduğu gibi çocuğunuzun bedenine tam uyan modelleri tercih etmelisiniz. Eğer çocuğunuzun bedeninden büyük bir iç çamaşırı alırsanız, hem hareketlerini engeller hem de bedenini hijyen anlamında koruyamazsınız. Küçük bedenler aldığınızda da yine hareketlerini kısıtlar ve pişik, yara gibi tahrişlere neden olabilirsiniz. Çocuğunuzun bedenine en uygun iç çamaşır çeşitleri, şimdi Çiçeksepeti’nde!

Uygun Fiyatlı Çocuk İç Çamaşırı Çeşitleri Çiçeksepeti’nde!

Çocuk iç çamaşırları tekli, takım veya paketler halinde hazırlanıyor. Tekli külot, atlet gibi parçalar, bazen takım olarak da satılabiliyor. Ya da bir ürünün 3’lü, 4’lü, 6’lı, 10’lu gibi paketleri de olabiliyor. Hangisini alacağınıza karar veremiyorsanız, çocuğunuzun öncelikli olan ihtiyacını belirlemenizde fayda var. Sonrasında beğendiğiniz modellere isterseniz tek başınıza, isterseniz çocuğunuz ile birlikte karar vererek sepetinize ekleyebilirsiniz. Çiçeksepeti’nde birkaç dakika içinde ihtiyacınız olan ve beğendiğiniz çocuk iç çamaşır modellerini online sipariş yolu ile satın alabilirsiniz!