Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Çocuk Kitapları

Çocukların eğlenerek öğrenmesini sağlayan kitaplar ile ailenizle birlikte verimli bir gün geçirebilirsiniz. Dikkati güçlendiren kitap setleri, matematiği sevdiren alıştırmalar, hayal gücünü zenginleştiren masallar sayesinde çocuğunuzun zihinsel gelişimine destek olabilmeniz mümkün. ÇiçekSepeti’nin sunduğu etkinlikli, heyecan verici, ilgi uyandıran kitap setlerini değerlendirebilir ve çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Sevilen çizgi dizilerin, animasyon filmlerin kahramanlarını anlatan kitap setleri ile çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz. Dünya klasiklerini, önemli yazarların bilindik eserlerini set halinde sipariş verebilirsiniz. Boş vakitlerinizde yaratıcılığı arttırmak, zihni arındırmak için ideal olan mandala boyama kitaplarını tercih edebilirsiniz. Renklerin cezbedici dünyasına kapılarak ruhunuzu dinlendirmeniz çok kolay. Hem kendinize bir hobi yaratmak hem de aile üyelerinizi mutlu etmek için etkinlikli kitapları inceleyebilirsiniz.

Her Yaş Grubuna Uygun Çocuk Kitapları

Okul öncesi ve ilköğretim seviyesi gibi farklı yaş gruplarına uygun çocuk kitap setleri ile öğrenme zamanını eğlenceli bir etkinliğe dönüştürebilirsiniz. Okul öncesi yaş grubuna ait olan çocuklarınız ile sayıları, şekilleri, harfleri, saatleri öğrenirken keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Küçük yaşlardan itibaren İngilizce öğrenmeye yönlendiren çocuk kitaplarıyla yabancı dil öğrenme sürecine katkı sağlayabilirsiniz. Sevimli hayvanların orman maceralarını anlatan masal kitapları ile çocuklarınızı hayal dünyasında heyecanlı bir serüvene çıkarabilirsiniz. Uyku zamanlarında, dinlenme molalarında ve okuma saatlerinde masalların rahatlatıcı etkisinden faydalanabilmeniz mümkün. Sevimli ve maceracı kahramanların sürükleyici bir serüven yaşadığı hikaye kitapları ile çocuklarınızın duygusal zekasını güçlendirebilirsiniz.

Dikkat Güçlendiren Setler

Okul öncesi dönemde 2 yaş gelişim açısından en önemli yaştır. Bu yaş grubundan dikkat, farkındalık, öğrenme, zekâ gelişimi üst seviyelere çıkar. Ebeveynlerin bu yaş grubunda görsel ve işitsel olarak zihin gelişimini desteklemeleri çok önemlidir. Akademik ve bilimsel araştırmalar neticesinde elde edilen verilerle hazırlanan dikkat güçlendirme setleri ile çocuklarınızın öğrenme sürecini kolaylaştırabilirsiniz. Dikkat güçlendirme setleri farklı yaş grupları için özel olarak hazırlanır. Kavramsal tanım, görsel algı, planlama, sıralama, ilişki kurma, karşılaştırma, analitik düşünme gibi farklı becerileri geliştiren bu setler ile çocuklarınızla hoş vakit geçirebilirsiniz. Birlikte yapılan eğlenceli etkinlikleri ile aile içinde iletişimi güçlendirebilmeniz mümkün. Boş zamanları değerlendiren bu etkinlikli çocuk kitapları ile sözel ve sayısal yetenekleri arttırabilirsiniz. Yorum yapma, empati kurma, gözünde canlandırma gibi düşünsel faaliyetler ile çocuğunuzun esnek düşünce yapısını geliştirmeniz çok daha kolay. El göz koordinasyonuna katkı sağlayan çalışmalar, ince motor becerilerini geliştirir. Öğrenmeye, düşünmeye, tahmin etmeye, karşılaştırmaya ve okuduğunu anlamaya yönlendiren etkinlikler sayesinde okul başarısını olumlu etkiler. Siz de çocuğunuzun yaş grubuna uygun hazırlanan dikkat geliştirme setlerini sipariş vererek, akademik başarısına fayda sağlayabilirsiniz.

İlgi Uyandıran Hediyeler

Zeka gelişimine, yabancı dil öğrenme sürecine, kodlama eğitimine kadar farklı birçok konuda ilgi uyandıran kitap setleri yanında sunulan hediyeler ile çocukları mutlu eder. Eğlenceli ve aksiyonlu seri kitapların yanında ahşap maketler armağan edilir. Çocuğunuz hikayeleri dinlerken ahşap oyun parkı ve ev maketi ile hayal dünyasında yolculuğa çıkabilir. Sevimli figürleri içeren boyama kitapları ile birlikte kaliteli boya kalemleri aynı set içinde sunulur. Boyama kitapları ile renklerin gizemli dünyasında çocuğunuzun yaratıcılığını geliştirmesine fırsat verebilirsiniz. Algı geliştirme, örüntü kavrama, konum bulma, dikkat toplama gibi etkinliklerin olduğu çalışma kitap setlerinin yanında denge oyunu hediye olarak sunulur. Ahşap denge oyunu ile ailece keyifli bir akşam geçirebilirsiniz. Özgüven gelişimine ve başarılı hissetmesine destek olan bu eğlenceli kutu oyunları, odaklanma becerisini geliştirir.

ÇiçekSepeti’nin erişilebilir fiyat seçeneği ve güvenli ödeme kolaylığı ile çocuk gelişimine katkı sağlayan kitaplarını inceleyebilir ve çocuğunuza en uygun olan seçeneği sepetinize ekleyebilirsiniz.