İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Çocuk Kostüm

Özel günlerde çocuklarınızın kendisini özel hissetmesi için çocuk kostümleri tercih edebilirsiniz. Çocuk kostümleri ile çocuklarınız sevdikleri kahramanları canlandırabilir. Özellikle doğum günü partisi için çocuğunuza özel olarak kostüm seçerek, ona güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Prenses, süper kahraman ya da hayvan kostümlerinden birini tercih ederek doğum günü partisine renk katabilirsiniz.

Kız Çocuğu Prenses Kostüm

Kız çocuklarının vazgeçilmezi olan prenses masal kahramanlarını kostüm olarak kullanarak çocuğunuzun hayallerinin gerçekleşmesini sağlayacaksınız. Kızınızın doğum gününde ya da özel partilerde bir prenses gibi görünmesi için prenses kostümlerini tercih edebilirsiniz. Kabarık, tarlatanlı ya da tütü şeklinde farklı etek modellerini seçerek kostümünüzü kendiniz tasarlayabilirsiniz. Elsa kostümü ile kızınızın çok sevdiği çizgi film kahramanını canlandırabilir. Sadece doğum günü ya da özel günler için değil kızınızın günlük hayatında da kendini bir prenses gibi hissetmesi için prenses kostümlerinden birini tercih edebilirsiniz. Kostüm materyalleri çocuklarınızın tenine zarar vermeyecek materyallerden tasarlanmıştır. Çocuklarınızın teninde alerjik bir reaksiyona sebep olmaz. Rahatlıkla kostümleri çocuklarınız için kullanabilirsiniz.

Kız Çocukların Vazgeçilmez Kahramanı Unicorn Kostümü

Unicorn kostüm seçeneği ile kız çocuklarınızın küçük bir prenses gibi görünmesini sağlamanız mümkün. Unicorn kostüm yanında ünicorn boynuzlu tacı ile gelir. Kabarık tarlatan eteği sayesinde kızınız çok daha şık bir görünüme sahip olacak. Tercihinize göre farklı renk ve modellerde kostümleri tercih ederek çocuğunuzun mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Erkek Çocuklarına Özel Kostümler

Erkek çocuğu için de farklı kostüm seçeneklerini ÇiçekSepeti'nde bulabilmeniz mümkün. Oğlunuzun yaş günü için ya da arkadaşları ile eğlenceli vakit geçirmesi için istediği kahramanı canlandırabileceği kostümü tercih edebilirsiniz. Pijamaskeliler kostümü ya da pijama kostüm modellerinden biri çocucuğunuz için uygun tercihlerden. Kostümler, çocuğunuzun içerisinde rahat bir şekilde hareket edebilmesi için özel olarak tasarlanır. Özellikle anti bakteriyel materyal kullanımına önem verilir. Hiçbir şekilde çocuğunuz kostüm içerisinde kendini rahatsız hissetmez. Elastik kumaş özellikleri sayesinde çocuğunuz kostüm ile istediği gibi hareket edebilir. Kolay hareket rahatlığı sayesinde sadece özel günlerde değil günlük hayatta da çocuğunuz için kostümler bulunur. Çocukların renkli hayal dünyalarını kostümler ile gerçek hayata taşımalarını sağlamak sizin elinizde. Farklı hayvan ve çizgi film karakterlerinden istediğinizi tercih ederek çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz.

Uykuyu Sevdiren Pijama Kostümü

Çocuğunuzun uyku ile arası iyi değilse, ona pijama kostüm alarak uykuyu sevmesini sağlayabilirsiniz. Pijama kostüm tamamen uyku esnasında çocuğunuzun rahat edebileceği şekilde tasarlanır. Mevsime göre kumaş tercihi ile çocuğunuzun daha rahat bir şekilde uyuması mümkün. Pijama kostümler tulum şeklinde olduğu için çocuğunuz kostüm içerisinde rahatlıkla hareket edebilir ve çok daha verimli bir uyku geçirir. Pijama kostümlerden istediğinizi tercih ederek çocuğunuzun masallardaki kahramanlar gibi hissetmesini sağlayabilirsniz.

Kostümler yıkanabilir özellikte ve solmaz kumaşlardan üretildiği için uzun ömürlü. Çocuğunuz uzun süreli olarak kostümü kullanabilir. Kostümlerin yanında konsepte uygun şekilde aksesuarlar da mevcut. Taç, maske gibi aksesuarlar ile çocuğunuzun kostümü tamamen bir bütün olarak gözükür. Aynı zamanda kolay kullanım için fermuarı da bulunur. ÇiçekSepeti çocuk kostümü konusunda oldukça hassas davranır ve hiçbir şekilde sorun yaşamamanız için ürün bilgilerinde detaylı açıklamalara yer verir. Ürünün materyali ve özellikleri hakkında genel bilgi edinerek tercihinizi yapabilirsiniz. ÇiçekSepeti, çocuklarınıza özel günlerde kendilerini özel hissetmeleri için çok sayıda kostüm modeline sahip. Tek tık ile istediğiniz model ve boyutlarda çocuk kostümünü yakından inceleyebilirsiniz. Doğum günleri ya da özel günler için değil günlük hayatta da çocuklarınız kostümlerini rahatlıkla kullanabilirler. Artık çocuklarınıza doğum günlerinde ne alsam diye düşünmenize gerek yok! ÇiçekSepetine girerek istediğiniz kostümü hemen satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.