İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Çocuk Odası Aydınlatma Ürünleri

Çocukların göz sağlığına uygun formlarla tasarlanan çocuk odası aydınlatma ürünleri, eğlenceli ve kullanışlı modellerle üretilerek ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olur. Kitap okuma, ders çalışma ve oyuncaklarla oynama gibi farklı amaçlar için tasarlanan ürünleri satın alarak çocuğunuzun rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Çocuk sağlığına uygun kaliteli malzemelerle üretilen ve neşeli tasarımlar sunan çocuk odası aydınlatma modellerini, ÇiçekSepeti’nde kolayca bulabilirsiniz. Çocuğunuzun seveceği ekonomik fiyatlı aydınlatma çeşitleri bir tık uzağınızda!

Eğlenceli Figürler ile Tasarlanan Aydınlatma Ürünleri

Çizgi film karakterlerinin figürleriyle tasarlanan sarkıt aydınlatma ve gece lambası modelleri, küçük çocukların favori tercihleri arasında yer alır. Kız ve erkek çocuklara özgü motifler, figürler ve formlarla tasarlanan ürünlerin masa ve duvar lambası çeşitlerini, ÇiçekSepeti çocuk odası aydınlatma modelleri arasında bulabilirsiniz. Birbirinden güzel desenlerle üretilen sarkıt lamba seçenekleri ise çocuğunuzun odasına farklı bir hava katmanıza yardımcı olur. Orijinal tasarımlı ve LED ışıklı gece lambalarını, çocuğunuzun uykuya dalma sürecini kolaylaştırmak amacıyla tercih edebilirsiniz.

Bebek odaları için iyi bir seçenek olan LED ışıklı minik bulut lamba modelleri, dekoratif tasarıma sahip ürünlerdir. Hem dikey hem de yatay konumda kullanılan ve kalem pille çalışan bulut lambaları, şık bir hediye seçeneği olarak değerlendirmeniz de mümkün. Çocuğunuzun gözlerini yormayan yumuşak ışıklı bir uyku lambasına ihtiyacınız varsa silikon LED ışıklı melek lamba çeşitlerine yönelebilirsiniz. Silikon malzemeden üretilen lambalar kırılmaz yapıya sahip oldukları için ideal bir başucu gece lambası olmayı başarır.

Çocuk - Bebek Odası Sarkıt Avize Modelleri

Çocuk ve bebek odasına alacağınız sarkıt aydınlatma modellerini, özel desenli davul avize çeşitleri arasından seçebilirsiniz. Genel aydınlatma sağlayan çocuk odası avize seçenekleri size birçok model sunar. Bebek sağlığına uyumlu PVC malzeme üzerine kumaş kaplamayla üretilen ve genellikle el yapımı olan ürünleri gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Bulut, damla, yıldız, uzay, köpek, balık, fil, ayıcık, çiçek, kalp ve balon gibi çocukların ilgisini çeken desenlerle tasarlanan avizeler, pastel ve canlı renk seçenekleriyle üretilir. Çocuğunuzun oda dekorasyonuna uyan modeli kolayca bulabilirsiniz. Geometrik şekiller, doğa temaları, hayvan figürleri ve çizgi film karakterleri ile üretilen avizeler mavi, sarı, gri, pembe, beyaz, lacivert ve yeşil renk kombinasyonları sunarak seçim yapmanızı kolaylaştırır. Ahşaptan üretilen ve sarkan hayvan figürleriyle tasarlanan sarkıt avize modelleri de çocukların ilgisini çeken ürünlerdir. Ayarlanabilir kablo detayıyla üretilen ve enerji tasarrufu sağlayan çocuk odası sarkıt aydınlatma ürünlerine, ÇiçekSepeti’nin uygun fiyatları ile sahip olabilirsiniz.

Masa Üzeri Çocuk Odası Aydınlatma Ürünleri

Ahşap kız bebek gece lambası modelleri ile kızınızın odasına estetik bir dokunuş yapabilirsiniz. Komodin üzerine yerleştireceğiniz ışıklı ve bebek formlu lambalar, bebeğinizin ilgisini çekmeyi ve onu oyalamayı başarır. Asma aparatlarına sahip pilli modelleri, duvara monte ederek kullanabilirsiniz. At, köpek ve kuzu gibi figürlerle tasarlanan, 3 boyutlu masa üstü gece lambası modelleri ise el işçiliği ile üretilen ve bulunduğu ortama hoş bir hava katan, şık tasarımlı dekoratif ürünlerdir. Fırınlanmış birinci sınıf çam ağacından üretilen ve 12V gün ışığı LED lamba özelliği sunan ürünleri, tüm çocuk odalarında kullanabilirsiniz. Çocuk odası aydınlatma ürünlerini satın alırken şu ayrıntılara dikkat edebilirsiniz:

• Işık yoğunluğu ayarlanan ürünleri seçerseniz, odanın ışığını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

• Işığı yukarı veren masa üstü gece lambaları, odanın homojen biçimde aydınlanmasına yardımcı olur.

• Genel aydınlatma için çocuklara özgü figürlerle tasarlanan LED ışıklı dekoratif sarkıt avize modellerini seçebilirsiniz.

ÇiçekSepeti’nin uygun fiyatlarla sunduğu ve çocukların beğenisini kazanan çocuk odası aydınlatma ürünlerini, tek tıkla kolayca satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.