İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

506 ürün bulundu.

Çocuk Tenis Malzemeleri

Tenis oynamaya başlayacak çocuğunuz için ideal boyutlarda çocuk tenis ekipmanları ÇiçekSepeti’nde. Tenise ilgi duyan çocuğunuza alacağınız tenis ekipmanları, hem onun sportif hareket ihtiyacını karşılayabilir hem de eğlenceli bir tatil hediyesi yerine geçebilir. Popüler bir spor dalı olan tenisi öğrenmeye başlayan çocuklar, büyüme ve ilerlemeyi eğlenceli şekilde deneyimliyor. Oyunu öğrenirken kendilerine uygun tenis ekipmanına sahip olmak, çocukların bu spor dalında kendilerine olan güvenlerini pekiştirirken tenise olan ilgilerinin pekişmesine yardım eder. Tenis raketi, çocuk tenis maç topu gibi temel tenis ekipmanın yanı sıra, havlu bileklik veya saç bandı gibi spor aksesuarları sipariş ederek maç ve antrenman sırasında çocuğunuzun konforunu da artırabilirsiniz.

Çocuk Tenis Raketi

Herhangi bir sporu öğrenmek çocukluk dönemlerinin unutulmaz anlarından biri haline gelebilir. Çocuğunuzun öğrenme sürecini kolaylaştırmak için spora ilgisini artıracak, kaliteli tenis ekipmanlarından faydalanabilirsiniz. Küçük çocuklar için tenis öğrenmeye başlamanın en önemli adımlarından biri; rahat kullanabileceği, vücuduna uygun boyutta bir rakete sahip olmaktır. Olması gerekenden büyük veya küçük bir raket, oyunun oyuncu için zor bir hâle getirebilir Çocuklar için özel olarak tasarlanmış çocuk tenis raketi, olası sakatlanmalara ve yanlış teknik geliştirme eğilimine karşı koruma da sağlıyor. Uygun boyuttaki raket ve çeşitli renkteki gripler sayesinde çocuğunuz bir yandan becerilerini geliştirirken bir yandan en sevdiği renkleri tenis sahasına taşıyabilir. Alüminyumdan yapılan çocuk raketleri hafif yapısı sayesinde çocukların vuruşlarını kolaylaştırıyor.

Çocuk Başlangıç Tenis Topları

Tenise başlayan çocuğunuz için iyi bir tenis topu tercih etmek, en az raket seçimi kadar önemlidir. Çocuk başlangıç tenis topları eğlence ve gelişimin yanı sıra güvenlik bakımdan da kritiktir. Standart tenis toplarıyla çocukların oynamalarına izin vermek, kolay ve cazip bir seçenek gibi görünse de yeni oyuncular, bu sert ve fazla zıplayan toplarla oynarken fazla zorlandıkları için daha başlangıçta hayal kırıklığına uğrayabilirler. Oldukça fazla mücadele gerektiren standart tenis topları almak yerine, başlangıç için eğitim toplarını tercih ederek çocuğunuzun oyundan daha fazla keyif almasına yardım edebilirsiniz. Sekiz yaş ve altı için tasarlanan yumuşak köpükten yapılan başlangıç tenis topları daha yavaş hareket ettiği ve standart tenis toplarından çok daha az zıpladığı için yeni oyunculara vuruşlarda ve top kontrolünde kolaylık sağlar. Bu topların en önemli özelliklerinden biri, çocuklar için güvenli olmalarıdır.

Tenis Oyunu Aksesuarları

Raket, tenis topu, ayakkabılar ve kıyafet, tenis oynamak için edinmeniz gereken zorunlu ekipmanlardır. Tenis oynamak için oyuncu ekipmanının yanı sıra, kortu enlemesine ikiye bölerek oyuncuların alanlarını belirleyen bir tenis filesi de gerekli ekipmanlar arasındadır. Temel tenis ekipmanı dışında yer alan bilek ve baş bantları da kullanabilir, antrenman ya da karşılaşmalar sırasında konforunuzu artırabilirsiniz. Bileğinizin etrafını kavrayan ve havlu gibi emici kumaştan yapılan bilek bandı, terinizin avuç içini veya raketi ıslatmasını önleyerek tutuşunuzun zayıflamasına engel olur. Saç veya kafa bandı olarak da adlandırılan baş bantları ise, saçınızı yüzünüzden uzaklaştırarak terinizi emmeye yardımcı olur.

Kendiniz veya sevdikleriniz için raket ve top alıp hayatınızın geri kalanında keyifle yapacağınız bir sporu öğrenmeye hemen başlayabilirsiniz. Yeni başlayan oyunculara ve çocuklara yönelik en ucuz çocuk tenis ekipmanları, tenis oynamayı ve öğrenmeyi oldukça kolay bir hale getiriyor. En iyi çocuk tenis ekipmanları kullanması, çocuğunuzun oyundan maksimum fayda sağlamasına yardım edebilir. ÇiçekSepeti aracılığıyla aradığınız çocuk tenis ekipmanlarını kolayca sipariş edebilir, çocuğunuzun tenis öğrenirken keyif almasını sağlayabilirsiniz..

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.