Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Çoklu Çerçeve

Hemen herkes çerçeveleri çok sever ve evini, ofisini sevdiklerinin fotoğraflarının bulunduğu çerçeveler ile süsler. Günümüzün dekorasyon anlayışına göre yeniden şekillenen çerçeveler artık ev ve ofislerin vazgeçilmez ürünleri arasında yer alıyor diyebiliriz. Tek başlarına kullanıldıklarında dekoratif olarak bulunduğu ortama farklı bir zenginlik katan çerçeve modelleri, fotoğraflar ile birlikte kullanıldığında da çok çeşitli anlamlar taşır. Çerçevelerin içine eklenebilecek fotoğraflar sınırsızıdır. Sevdiğiniz insanlar, çektiğiniz bir fotoğraf, çok sevdiğiniz bir anınız, hayal gücünüzü destekleyen bir imaj… Her şey, çerçevelerin bir parçası olabilir. Siz de çoklu çerçeveler ile hem sevdiklerinizi mutlu edecek anılardan oluşan sürprizler hazırlayabilir veya yaşam alanlarınızı çoklu çerçeveler ile zenginleştirebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde bulabileceğiniz çeşitli çoklu çerçeveler sayesinde dekorasyonunuz artık daha göz alıcı olacak!

Birbirinden Güzel Çerçeve Modelleri ve Dekorasyon Önerileri

Hem dekoratif bir ürün olarak hem hediye olarak hem de sizi mutlu edecek bir olarak çoklu çerçeveleri tercih edebilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen çoklu çerçevelerin modelleri birbirinden farklıdır. Çoklu çerçeveler en sık tercih edilen ve anıları bir bütün olarak sergilemenize yardımcı olan modellerdir. Kişiye özel modeller, ipli ve ledli çeşitler, yağlı boya ile desteklenen ürünler, kolaj şeklinde hazırlanan çoklu çerçeveler ve standlı modeller sıklıkla tercih edilen modeller arasındadır. Kendi zevkinize, bütçenize ve dekorasyonunuza uygun olarak dilediğiniz çerçeveyi seçebilir, yaşam alanlarınızı süsleyebilirsiniz.

Çeşitli çerçeve modelleri ile en iyi dekorasyon nasıl olur diyorsanız;

 • Evinizin dekorasyonuna uygun bir çoklu çerçeve seçebilirsiniz. Çerçevenin rengiyle, deseniyle ve şekliyle dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Dekorasyonda minimalliği tercih edenler için siyah ve beyaz renklerin ağırlıkta olduğu çoklu çerçeve modelleri; daha klasik dekorasyonu tercih edenler için kahverengi tonlardaki çoklu çerçeveler tercih edilebilir.
 • Ortamda farklı hava oluşturmak istiyorsanız saat, yapboz ve ayna gibi ürünlerin çoklu çerçeveye dönüştürülmüş versiyonlarından faydalanabilirsiniz. Böylece hem sıcak bir ortam oluşturmuş hem de modayı yakından takip etmiş olursunuz.
 • Ledli ve ipli çoklu çerçeve modellerini tercih ederek romantik ve loş ortamlar oluşturabilirsiniz. Özellikle vurgulamak istediğiniz ve sizi çok mutlu eden fotoğraflar varsa onları bu tasarımlar ile bir arada kullanmayı tercih edebilirsiniz. 
 • Duvarda aralıklı şekilde duracak, adeta bir oyun alanı oluşturmanızı sağlayacak çoklu çerçeve modelleri ile de farklı bir tasarım oluşturabilirsiniz. Böylece kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.
 • Çalışma masaları ve ofisler için ayaklı ve standlı çoklu çerçeve modellerini tercih ederek hem yerden kazanıp hem de sevdiklerinizin her zaman gözünüzün önünde olmasını sağlayabilirsiniz. 
 • Anıları unutulmaz bir hale getirmenizi sağlayan çoklu çerçeve modellerinin sakin renklerini kullanarak asil ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. 
 • Özellikle çocuk odaları için figürlü ve renkli çoklu çerçeveleri tercih ederek çocuğunuzun da eğlenmesini sağlayabilirsiniz.

Çoklu Çerçeve İle Estetik Görünümler

Ev dekorasyonunun vazgeçilmez parçalarından biri olan çoklu çerçeveler sayesinde estetik bir görüntü oluşturabilirsiniz. Çerçeveleri seçmek, çeşitler çok olduğu için biraz zor olabilir. Ama merak etmeyin, çok çeşitli çerçeveler arasından en doğru çerçeveyi seçmenize yardımcı olacak öneriler:

 • Çerçeveler genellikle ahşap, cam, tahta ve plastik gibi malzemelerden üretilir. Bu malzemeler arasından en sevdiğiniz ürünün hangisi olduğuna ve evinize hangisinin daha çok yakışacağına karar vererek seçim yapabilirisiniz.
 • Çoklu çerçeve modelleri ayaklı, duvara monte edilebilen, kutulu ve daha pek çok şekilde olabilir. Çerçeve modelinizi seçerken fotoğrafları nerede görmek istediğinize dikkat edebilirsiniz. 
 • Fotoğrafın ön plana çıkmasını istediğiniz durumlarda daha çok kalın kenarlıklı, sade ve gösterişsiz çerçeve modellerini tercih edebilirsiniz. 
 • Fotoğrafların değil, çerçevenin içinde görünecek belge veya başka bir şeyin ön plana çıkmasını istiyorsanız çerçeveleri daha canlı renk ve desenlerden seçebilirsiniz. 
 • Sevdiklerinize hediye olarak tercih edeceğiniz çerçeve modellerini onların zevklerini düşünerek seçebilirsiniz. 

ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde farklı markaların çok çeşitli çoklu çerçeve modellerine ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlı çerçeveler arasından kendiniz ve sevdikleriniz için en iyi ürünleri seçebilirsiniz. Her bütçeye ve zevke uygun ürünler sizi bekliyor!