Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Colgate Ağız Gargarası Çiçeksepeti’nde!

Colgate ağız gargara ve spreyi içerisindeki aromalar sayesinde ağızdaki nefesi tazeleyerek güzel kokular oluşmasını sağlar. Üstelik Ağız ve gargara spreyi ağız içerisinde oluşabilecek bakterileri ve iltihaplanmalara karşı önemli etki yaratır. Colgate ağız çalkalama suyu kullanmak dişlerin beyazlamasına da etkili bir yöntemdir. Sabah akşam olmak üzere günde iki defa kullanım sonucunda etkili sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Colgate ağız gargarası çeşitleri, ciceksepeti.com ve Çiçeksepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak Colgate ağız gargarası çeşitlerini kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

Ferah Bir Nefes İçin Colgate Ağız Gargaraları

Colgate ağız gargara ve spreyi farklı gramajlarda sunulur. Colgate ağız bakım suyu 250 ml kullanım sonucunda size yeterli olacaktır. Fakat birden fazla kullanan kişiler tarafından gramajları yüksek ağız bakım suyu tercih etmeleri gerekebilir. Diş eti rahatsızlıkları olan kişiler tarafından da colgate ağız gargara ve spreyi ile diş eti rahatsızlıklarını ortadan kaldırabilirler. Colgate ağız gargara ve spreyi en önemli özelliklerinden bir tanesi ağızda oluşabilecek bakterileri önleyerek temiz bir soluduğunuz nefesi tazeler. Gargara ve spreyi sabah ve akşam olmak üzere dişleri fırçaladıktan sonra kullanıma daha uygundur. Colgate ağız bakım suyu üçlü etki 500 ml diş etlerinde ve dişlerde oluşan plakları temizleyerek beyaz gülüşler sağlar. Ferah nefes, güçlü ve beyaz dişler olmak üçlü etki yaratır. Ağız gargaraları alkollü ve alkolsüz olmak üzere iki çeşittir. Ağız içerisinde antiseptik etkiler oluşturur. Sigara içen kişilerin ağızda oluşabilecek yaraların, enfeksiyonların, diş eti rahatsızlıklarının ve diş sararmalarının önüne geçebilmek için colgate ağız gargara ve spreyi kullanılması gerekir. Colgate ağız bakım suyu 500 ml büyük boy şeklinde kullanıcısına sunularak uzun süre kullanım sağlar. Colgate ağız gargara ve spreyi düzenli kullanım sonucunda ağızda oluşabilecek rahatsızlıkların önüne kolaylıkla geçebilir.

Online alışverişe özel indirimli Colgate ağız gargarası çeşitleri, Çiçeksepeti’nde sizleri bekliyor! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı Colgate ağız gargaraları ayağınıza gelsin.