Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Colgate Diş Macunu Çiçeksepeti’nde!

Colgate, farklı ağız problemlerine karşı mükemmel çözümler sunar. Colgate diş macunu fiyatları; bileşenler, faydalar ve tüplerin gramlarına göre farklılık gösterebilir. Tüplerin gram ağırlıkları değişik olabilir. Aynı zamanda tüpler ikili, üçlü veya daha çoklu paket halinde de satılabilir. Gülümsemenizi beyazlatan gelişmiş formüllere sahip çeşitleri ve tüm Colgate jel diş macunu ürünlerinden ihtiyacınıza en uygun ürünü seçebilirsiniz. Colgate ürünleri beyazlatma, çürük, hassasiyet, etleri koruma, ferah nefes, mine koruma ve güçlendirme, tartarı önleme gibi işlevleri bulunur. Çocukların gelişimi için özel olarak hazırlanır. Kullanıcıların Colgate diş macunu yorumları ve klinik deneylerin sonuçlarına göre de sürekli olarak geliştirilir.

Colgate diş macunu çeşitleri, ciceksepeti.com ve Çiçeksepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak Colgate diş macunu çeşitlerini kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

Colgate Diş Macunu Çeşitleri

Yetişkinliklerin sık sık karşılaştığı hassasiyet sorununu gidermek üzere üretilen Colgate Pro Relief diş macunu çeşitleri özel pro-argin formülüne sahiptir. Bu ürünler kullanıldığı ilk andan itibaren rahatlama hissi yaratır. Fakat sadece hassasiyeti gidermekle kalmaz; onarım ve önleme, anında rahatlama ve beyazlatma sağlar. Hepsinin ortak özelliği arasında, her bir sorunlu bölgeye minimum 1 dakika uygulandığında düzenli kullanımla sızıyı anında geçirme ve uzun süre kullanımla mineyi güçlendirme yer alır. Dış tabakayı aşındırmadan lekeleri temizleyen nazik formülünün etkileri klinik olarak test edilmiş ve başarısı kanıtlanmıştır. Colgate diş eti macunu çeşitleri bu ve bunun gibi sorunları büyümeden çözmeye yardımcı olur. Markanın ağız sağlığı problemlerini engellemek için özel formüle edilmiş, klinik olarak test edilmiş ve sonuçları kanıtlanmış serileri bulunur. Koruma alışkanlığı küçük yaştan itibaren ebeveynler tarafından aşılanmalıdır. İlk diş çıktığı andan itibaren ebeveynler fırçalama alışkanlığı konusunda titiz davranmalıdır. Ebeveynler, kendi eliyle fırça tutabilecek yaşa gelen çocuklarıyla fırçalama yaparak örnek teşkil edebilir. Ayrıca çocuğunuzun tadından hoşlanacağı lezzetli serileri de deneyebilirsiniz.

Online alışverişe özel indirimli Colgate diş macunu çeşitleri, Çiçeksepeti’nde sizleri bekliyor! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı Colgate diş macunları ayağınıza gelsin.