Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Concord

Aktürk Group markası olan Concord, faaliyet göstermeye başladığı ilk yıllarda elektronik, saat ve kozmetik ürünleri ile başlayan marka, daha sonra cep telefonu ve bilgisayar donanımlarını da faaliyet alanına dahil ederek günümüzde en çok tercih edilen üreticilerden biri haline gelmiştir. Siz de bütçenize en uygun Concord ürünlerini ÇiçekSepeti aracılığıyla keşfedebilirsiniz!

Ergonomik tasarımlarıyla ve işlevsel menüleriyle Concord markalı elektronik cihazlar, günlük yaşamın hızını yakalayan dinamik yapıya sahip bir performans sunar. Hayatınız pratiklik ve hız katacak Concord ürünleri ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında.

Ulaşılabilir Fiyatlarla Üstün Concord Kalitesi

Elektronik pazarında yükselen fiyatlar ve düşen kalite karşısında ürün çeşitliliği, kalitesi ve uygun fiyatlarıyla kullanıcıların gözdesi haline gelen Concord, teknik özellikleriyle de bakımından kullanıcılarından tam not alıyor. Üretiminde teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak kullanıcıların hayatını kolaylaştıran tasarımlar yapan Concord, ürün gamında en çok tercih edilen ve fark yaratan ürünleriyle ÇiçekSepeti’nde. Online alışveriş kolaylığını her adımda hissedeceğiniz bir deneyim yaşamak için gezintinize hemen başlayabilir, ihtiyacınız olan tüm Concord ürünlerini kapınıza teslim edilecek şekilde kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Sadece bilişim sektörü ile sınırlı kalmayarak yapı market, bahçe, oto, bilgisayar ve aksesuarları, anne, bebek ve oyuncak gibi ürünler de sunan Concord ile her türlü ihtiyacınızı tek bir adresten giderebilirsiniz.

ÇiçekSepeti kullanıcılarına özel fırsat ve kampanyaları takip etmek, en beğendiğiniz Concord ürünlerine avantajlı bir şekilde sahip olmak için mobil uygulamanızın bildirimlerini ve bilgilendirme mesajlarını takip etmeyi unutmayın!