Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Conti ÇiçekSepeti'nde!

Bir İtalyan markası olan Conti, teknoloji ve tasarımı bir arada sunan elektrikli ev aletleri ile yıllardır evlerde güvenle kullanılıyor. 40 yılı aşan tecrübesiyle Conti markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Elektrikli süpürgeden toz torbasına, ısıtıcıdan süpürge hortumuna kadar birçok farklı ürün seçeneği bulunan Conti, inovatif ürünler geliştirmeye devam ediyor. Birbirinden farklı ürünlere sahip portföyü ile Conti, ev yaşamınızı kolaylaştırıyor. Siz de uygun fiyatlı Conti ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Dayanıklı Conti Ürünleri

Sizlerin hayatını kolaylaştırmak için sürekli kendini yenileyen ve inovatif teknolojilerle yeni ürünler tasarlayan Conti, pratik yöntemlerle ev işlerini kolaylaştırmayı hedefliyor. Özellikle elektrikli süpürgeler için ürettikleri hortumlar, toz torbaları ve başlıklar ile uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz Conti ürünleri; ev aletlerinin de ömrünü uzatıyor. İndirimli Conti ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Conti marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Conti ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Kullanımı kolay ve estetik ürünler geliştiren Conti, evini temizlerken bile ev aletlerinde şıklıktan yana olanları mutlu ediyor. Siz de avantajlı Conti fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.