İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Contigo Outdoor Ürünleri

Hayatın hiç durmayan akışına ve ritmine uyum sağlayan ürünler geliştiren Contigo; seyahat kupaları, su şişeleri gibi ürünleri günlük hayatınız için en fonksiyonel şekilde uyarlayan bir marka. Günlük hayat koşuşturmacası içinde, değişen içecek alışkanlıklarınıza farklı bir bakış açısı getiren ürünleriyle Contigo; içecek içerken karşılaşılan zorluklara karşı geliştirdiği teknolojilerle güven veriyor.

Yenilikçi ve işlevsel tasarımlara sahip seyahat kupaları, su şişeleri, çocuklar için içecek bardakları ve kahve mugları geliştiren Contigo; günlük işleri arasında hareketlerine uyum sağlayacak çözümler arayan bilinçli tüketicileri, yani sizi hedefliyor. Tüm ürünlerinin ağız kısmı %100 dökülmez ve sızdırmaz bir yapıya sahip olan ve her açılıp kapanmada aynı sıcaklık değerini koruma garantisi taşıyan ürünler geliştiren Cortigo, şimdi ÇiçekSepeti’nde! Contigo ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Contigo Teknolojisi ile Tanışın

Stil sahibi tasarımlarıyla dikkat çeken Contigo ürünleri; Vakum Teknolojisi, Autoseal Teknolojisi ve Autostop Teknolojisi ile uzun süre kullanılabilen performansları sayesinde dayanıklı yapıya sahip. Kaliteli yalıtım malzemeleri ile hazırlanan ürünler, içindeki sıvıyı uzun süre soğuk ya da sıcak tutabiliyor. Size de içeceğinizin tadını çıkarmak kalıyor. Bu üstün kalite ürünlerle tanışmak için ÇiçekSepeti üzerinden kolayca online sipariş verebilirsiniz.

Vakum Teknolojisi; üstün çift katman ile donatılan ürünlerin dış yüzeyinde oluşması muhtemel olarak buğulanmaların önüne geçiyor ve ürünü tutmayı kolaylaştırıyor. Autoseal Teknolojisi ile hazırlanan ürün kapaklarını ise tek bir düğme ile açıp kapatmanız mümkün. Böylece hijyenik ve güvenli bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Çocuklar için özel geliştirilen Autospot Teknolojisi ile hazırlanan su şişelerinde de, yine tek bir düğmeyle ağızlık kısmı açılıyor ve şişenin gün boyu temiz ve güvenli kalması sağlanıyor.

Tüm aileniz için mutlaka kullanışlı ve güvenli bir seçeneği olan Contigo ürünleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.