Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

CoolMenClub ÇiçekSepeti’nde!

CoolMenClub, stil sahibi erkekler için havalı, şık, özgün ve renkli ürünler üretmek ve tasarlamak üzere İstanbul'da kuruldu. Günlük yaşamda, işte, ofiste ya da özel bir gecede fark edilmenizi sağlayacak lüks, modern ve kaliteli bir marka olma hedefiyle yola çıkan marka güzel giyimin çekicilik yaratan gücüne inanıyor.

Dış görünüşüne önem veren ve kendi tarzını belirleyen erkeklerin seçimi CoolMenClub, tüm koleksiyonlarıyla ÇiçekSepeti’nde!

Şık ve Havalı Erkeklerin Seçimi CoolMenClub

Dünyaca ünlü moda markalarına üretim yapan İstanbul fabrikasında üretilen kravat ve papyonlar, İtalya'da özel olarak üretilen cep mendilleri, en kaliteli pamuk kullanılarak üretilen birbirinden renkli çoraplar, Kapalıçarşı' nın en usta elleriyle tasarlayıp ürettiğimiz bileklik ve kolyeler CoolMenClub ürünlerini oluşturuyor. Ayrıca markanın koleksiyonunda bulunan şık kol düğmeleri, broşlar ve yaka i·ğneleri ve tüm ürünlerden oluşturulan, özenle bir araya getirilen hediye setleri de CoolMenClub erkeklerinin beğenisine sunuluyor.

İster kendiniz ister sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz geniş ürün yelpazesindeki tüm tasarımlar kadınların da sevdiklerine hediye edebileceği şık ve kaliteli erkek aksesuar, takı ve bakım ürünlerini içeriyor. Ayrıca bu ürünlerden oluşan en özel hediye setleri de CoolMenClub seçkisinde buluyor. Siz de ister hediye etmek ister kendiniz için satın almak için kampanyalı CoolMenClub ürünlerine ÇiçekSepeti mobil uygulaması ya da ciceksepeti.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Şık ve havalı ürünler, bu ürünlerin süslediği hediye paketleri ve çok daha fazlası ile kendi stilinizi konuşturabilir, sevdiklerinizin gülümsemelerini ve değerli hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Tüm CoolMenClub ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilir, tarzınıza en uygun ürünleri online alışveriş konforuyla, avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.