Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Çöp Kovaları

Ev ve ofis kullanımına uygun formlarla üretilen çöp kovası modelleri, işlevsel ürünlerden oluşur. Farklı materyaller, boyutlar, renkler ve özelliklerle tasarlanan ürünleri mutfağınızda, banyonuzda ve iş yerinizde kullanabilirsiniz. Küçük, orta ve büyük hacimli ucuz çöp kovası modellerini, ÇiçekSepeti’nin konforlu alışveriş imkanından yararlanarak kolayca satın alabilirsiniz.

Mutfaklara Renk Katan Çöp Kovası Modelleri

Yemek hazırlığı, pişirme ve servis işlemlerinin yapıldığı mutfaklar, çöp oluşturan yaşam alanlarıdır. Mutfakta kullanılan çöp kovalarının kapaklı, hijyenik malzemeli ve ergonomik tasarımlı olması gerekir. Kolay açılan kapak detayına sahip çöp kutularını rahatça kullanabilirsiniz. Mutfak için tasarlanan çöp kovaları, tezgâh altı ve üstü ürün seçeneklerinden oluşur. Kullanım alışkanlığınıza uygun ürünleri tercih ederek yemek hazırlığınızı kolayca yapabilirsiniz. Lavabo altı çöp kovası ürünleri büyük hacimli, tezgah üstü çöp kovası seçenekleri ise küçük hacimli modellerden oluşur.

Yemek hazırlığı sırasında çıkan çöpleri hızlı biçimde atmanıza yardımcı olan küçük boyutlu tezgah üstü çöp kutuları oldukça kullanışlıdır. Pastel renk tonları ve eğlenceli desenlerle üretilen set üstü çöp kovaları, en çok ilgi gören modeller arasında yer alır. Yüksek performanslı sert plastikten üretilen döner kapaklı mini çöp kovalarını, mutfak tezgahınızın üzerine koyarak kullanabilirsiniz. Her mutfağın ihtiyacı olan lavabo altı çöp kovaları, pedallı kapak özelliğine sahip geniş hacimli metal ürünlerdir. Paslanmaz çelikten üretilen ve koku yaymayan kapaklı çöp kovaları, farklı hacim ölçüleriyle tasarlanarak ihtiyaçlarınızı karşılar. Pedal sistemiyle açılan yaylı kapak, el teması olmadan çöp almanıza yardımcı olur. Sessiz kapanan kapak, parmak izi bırakmayan paslanmaz çelik yüzey ve çıkabilen iç kova özelliğiyle tasarlanan modeller, rahat kullanım konforu tanır. Kolay temizlenen hijyenik malzemeli kovaları tercih ederek mikrop ve bakteri oluşumunu önleyebilirsiniz.

Çöp Kovası Çeşitleri ve Özellikleri

Çöp kovaları iç ve dış mekan kullanımına uygun özelliklerle üretilir. Ürünler kullanım yerlerine, üretildikleri materyallere ve tasarım özelliklerine bağlı olarak çeşitlilik kazanır. Ev, ofis ve iş yeri kullanımı için tasarlanan ürünler, paslanmaz çelik, plastik ve metal malzemeden üretilen kullanışlı modellerdir. Uygun fiyat seçeneği sunan plastik çöp kutuları sağlam ve hafif yapıları sayesinde sıklıkla tercih edilen ürünler olmayı başarır. Plastik çöp kovaları arasında yüksek kaliteli plastikten üretilen, şık tasarımlı ve kendinden kapaklı modeller de bulunur. Küçük ebatlı plastik çöp kovalarını mutfak, banyo, yatak ve çalışma odası gibi yaşam alanlarınızda kullanabilirsiniz. Dayanıklı, sağlıklı ve estetik bir malzeme olan paslanmaz çelikten üretilen çöp kovaları, geniş kullanım alanına sahip ürünlerdir. Lavabo altı çöp kovaları ile banyo çöp kutuları çoğunlukla paslanmaz çelikten üretilir. Parlak ve pürüzsüz yüzey özelliği sunan çelik çöp kovaları kir, mikrop ve bakteri oluşumunu önledikleri için gıda ve sağlık sektöründe de kullanılır. Uzun süre kullanacağınız, dayanıklı ve hijyenik bir ürün almak istiyorsanız, paslanmaz çelik çöp kovalarını tercih edebilirsiniz.

Askılı Çöp Kovası Modelleri

Sert plastikten üretilen pratik kullanımlı katlanabilir askılı çöp kovaları, küçük boyutlu modeller sunar. Lavabo dolabının kapağına veya çekmecesine asarak kullanacağınız ürünler, yemek yaparken hız kazanmanıza ve yerden tasarruf etmenize yardımcı olur. Her zaman elinizin altında bulunacak bir çöp kovasına ihtiyacınız varsa askılı modelleri tercih edebilirsiniz. Ürünleri, tezgâh altı dolap kapağının iç kısmına asarak da kullanabilirsiniz. Farklı boyutlarda ve renklerde tasarlanan askılı çöp kutuları çekmece içi kullanıma uygundur. Ayaklı olarak tasarlanan modeller hem yerde hem tezgâh üzerinde kullanılabilir. 26x28x17,5 cm gibi ideal boyutlarla üretilen askılı ürünleri mutfağınızda, banyonuzda ve çalışma odanızda kullanabilirsiniz. Lavabo dolabının içinde kullanacağınız büyük boyutlu ürünleri ise 25 litre hacimli, pedallı ve kapaklı çöp kovası modelleri arasından seçebilirsiniz. Tekli veya 3’lü setler halinde satın alabileceğiniz çöp kovaları uygun fiyat seçeneğiyle ÇiçekSepeti’nde.