İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Corsair ÇiçekSepeti’nde!

Corsair, oyuncular, içerik üreticileri ve bilgisayar tutkunları için yüksek performanslı donanım ve teknolojinin önde gelen küresel geliştiricisi ve üreticisidir. Ödüllü pc bileşenleri ve çevre birimlerinden birinci sınıf akış ekipmanına ve akıllı ortam aydınlatmasına kadar Corsair, sıradan oyunculardan kararlı profesyonellere kadar herkesin en iyi performansını sergilemesini sağlamak için birlikte çalışan eksiksiz bir ürün ekosistemi sunar.

En beğenilen ürünleriyle Corsair, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında bilgisayar severleri ve son teknoloji ürünleri evine taşımak isteyenleri bekliyor!

Donanımda Yüksek Performans ve Şıklık Corsair

Corsair 2018 yılında, içerik üreticileri için lider donanım ve yazılım sağlayıcısı olan, video teknolojisinde yıllarca süren deneyime sahip Elgato'yu satın aldı. Elgato, kullanıcıların Twitch, YouTube, Mixer ve Facebook'da dünya çapındaki izleyiciler için profesyonel içerik üretmelerini sağlayan premium capture kartları, stüdyo kontrol cihazları ve aksesuarları sağlayan bir markadır. Bu işbirliği ile Corsair ve Elgato, oyuncular ve içerik üreticileri için kapsamlı bir ürün yelpazesi sunmaktadır. İçerik üreticisi ve geliştiricileri için birinci sınıf stüdyo ekipmanı ve aksesuarları sağlayan Elgato, rekabetçi oyuncular için özel tasarlanmış ekipmanları ve yüksek kaliteli cihazları ile öne çıkan Corsair ürün yelpazesi, özellikle usb bellekler, ssd diskler, atx güç kaynakları, cpu ve bellek soğutma, ses cihazları, oyun çevre birimleri gibi çeşitli ve işlevsel ürünlerden oluşuyor .

Corsair, zamanla dizüstü bilgisayarları üreticisi Origin pc’yi de içeren ürün gamıyla hemen hemen tüm PC bileşenlerini kapsamaya başladı. Çok daha yüksek performans gerektiren oyun bilgisayarı alanına da giren; ram alanında yenilikçi ve çığır açan teknolojiler geliştiren Corsair, son yıllarda oyuncuların ihtiyaç duyduğu tüm cihaz ve parçaları konusunda lider markalar arasında.

Siz de bilgisayar kasasından mouse pad'e, klavyeden fan, ram ve kasaya kadar tüm detayları doğru biçimde tasarlanmış ürünler veren Corsair ürünlerini ÇiçekSepeti ile keşfedebilirsiniz. İncelediğiniz ve ihtiyacınıza en uygun indirimli Corsair ürünleri, avantajlı satın alma ve ödeme koşulları ile ÇiçekSepeti web sitesi ve mobil uygulamasında! Fırsatları yakalamak bir ÇiçekSepeti linki kadar yakın!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.