İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Crrju ÇiçekSepeti’nde!

Kendine has çizgileri ile beğeni kazanan Crrju kadın ve erkeklere özel saatler tasarlar. Hasır görünümlü kayışıları ve geniş kadran yapısı sayesinde klasik ve modern tarzı harmanlar. Zengin bir renk çeşitliliğine sahip olan Crrju ürünlerinden zevkinize uygun olanları tercih edebilirsiniz. Kronometre, aydınlatma, pusula gibi fonksiyonlara sahip Crrju ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Modern Crrju Saat Modelleri

Kadın ve erkeklerin zevklerine uygun saat tasarımları bulunan Crrju sade ve zarif modeller üretir. Crrju saat çeşitlerini her türlü kombinlerinizle birlikte kullanabilirsiniz. Modern bir görünümü bulunan Crrju markalı saatleri hem spor hem de klasik kıyafetlerinizle takımlayabilirsiniz. Markanın ürünleri çelikten yapılır. Bileğinizde ağırlık hissi oluşturmaz. Hasır görünümlü kordonları şık bir hava kazanmanıza yardımcı olur. Altın, gümüş, lacivert, siyah gibi renk seçenekleri arasından tarzınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Crrju saat modelleri darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Kadran camı kolay kolay çizilmeyen özel bir madde kullanılarak üretilir. Mineral cam çizilme ve kırılmalara karşı dayanıklı olduğu kadar toz ve kir tutmayan yapısıyla da ön plana çıkar. Klasik yuvarlak kadran yapısının yanıda oval biçimde tasarlananları da bulabilirsiniz. Crrju çeşitleri suya dayanıklıdır. Kaliteli malzemelerle üretilen şık tasarımlı ve dayanıklı saat modellerini uzun yıllar boyunca keyifle kullanabilirsiniz.

Şık Tasarımlı Crrju Saat Fiyatları

Metalden yapılan gövde ve kayışla birlikte mineral kadran camı kullanılarak tasarlanan Crrju ürün çeşitleri oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Bu saatleri kendiniz için alabileceğiniz gibi sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Crrju ürünleri arasında deri kayışlı saat çeşitlerini de bulabilirsiniz. Kombinlerinize uygun saat seçimleriyle şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Crrju saat fiyatları model özelliklerine göre belirlenir. Her bütçeye uygun fiyat aralıklarında yer alan Crrju ürünlerini keyifle kullanabilirsiniz. Hasır görünümlü metal kayış tasarımına sahip olan bu saatleri günlük yaşamın her alanında rahatlıkla takabilirsiniz. Bu saatler spor ve klasik kombinlerinizle büyük bir uyum yakalar. Şık tasarımlı Crrju Türkiye ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.